Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bonyolúlt kérdés beiratkozássa...

Bonyolúlt kérdés beiratkozással kapcsolatban, vki tud hasonlót? Többi lent

Figyelt kérdés
Mi pesten lakunk, de a bejelentett cimem és a fiaimé is vidéken van, ebben a kerületben lakunk 3 éve, párom mindig itt élt, a munkahelyemen is 5 percre van tőlünk ahogy a bölcsöde is...igy is felveszik őket vagy nem? Esetleg ha védönö,doki,munkahely ad igazolást? El akarunk költözni olyan helyre ahova be is jelentkezhetünk, ide a tulaj nem engedi, terveink szerint tavaszig elköltözünk, aprilisban lesznek 2 évesek, de ha addig nem költözünk, mennyire neheziti meg ezt a beiratkozást?

#bölcsőde #beiratkozás #bejelentett cim
2014. jún. 28. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon megnehezíti, hisz ezt bárki mondhatja...

Valamint az önkormányzat is új adja a bölcsődéknek a gyerekek után a támogatást, hogy a gyerek ottani lakos!

2014. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyereket elsősorban oda veszik el ahol lakik, így nagyon mivel arról hogy ti feketén hol laktok senki nem adhat igazolást.
2014. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bölcsödéje válogatja. Én a legközelebbibe írattam a fiamat, mert nekünk ez a legpraktikusabb, meg én is idejártam, anno.

De egy ismerősöm, aki ere lakik, egy teljesen más bölcsibe hordja. Szerintem jó előre tisztázzátok ezt a bölcsivel.

2014. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mielőbb bemegyek a bölcsibe és rákérdezek!
2014. jún. 28. 13:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély,hogy felvegyék Őket,de minimális.Előnyt élveznek a kerületi lakcímkártyával rendelkező gyerekek.
2014. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel arrafelé elég teltházasak a bölcsik, így nem fogják felvenni.
2014. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van hely felveszik, nálunk is hasonló volt a szitu, a védőnőtől kellett vinni igazolást, hogy életvitelszerűen azon a címen laktok. És családlátogatásra is oda jönnek ki.
2014. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!