Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Az sokat jelent hogy egy...

Az sokat jelent hogy egy bölcsödében a dolgozók muszájból vannak ott, vagy hivatástudatból? (mert pont az elérhető bölcsiben elutasítók, kínlódósak, az igazgató, a gondozók, egyedül a dadusok gyerekszeretők)

Figyelt kérdés

szóval akkor inkább jobb ha kínlódom a messzebbi bölcsikkel?(kb 1 óra lenne elvinni, beadni a gyereket és ezután indulhatnék dolgozni, és nem munkahely közeli)


(amúgy nagyon jó emberismerő vagyok, példákat is tudnék sorolni, és abszolut rosszul esik a közelebbi bölcsinek ez a "pokróc" magatartása. és első baba, első bölcsi és kb 1 éves korában les beadva és aggódom)


2015. márc. 27. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 1 évessel muszáj lesz törődniük,mert az nincs el magában. Itt hálisten nagyon jók a gondozók,de nem örülnék ,hogy megy oda két 1 éves is,mert a másik 13 életét meg szépen felborítja.

De amúgy ami a gyerek érdeke.Lehet te látod csak pokrócnak őket nem?Ha nem szimpi,vidd a másikba inkább,de csak ha belefér a munkaidő elé az utazás is.

2015. márc. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg így van, én inkább a másikba vinném. Nagyon fontos, hogy hogy bánnak vele.
2015. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként nálunk is van két 1 éves gyerek, nagyon szépen integrálják a gondozók őket is a csoportba, én meg külön örülök, hogy a gyerekem lát kisebbeket is, megtanul velük is bánni.
2015. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!