Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » A bölcsibe íratás napján Már...

A bölcsibe íratás napján Már kell is, hogy legyen munkahelyem? Hogy szoktassam be? Egyedül álló anya vagyok. Ti, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2014. aug. 17. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Munkaltatoi igazolast vagy szándéknyilatkozatot kell bemutatni. Anélkül csak akkor veszik fel, ha sok szabad hely van.
2014. aug. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már beiratkozáskor kell minimum szándéknyilatkozat.

Legtöbben felgyűlt szabi alatt ami neked nincs ha előtte nem dolgoztál szoktatják be. Attól hogy elváltatok még apa is beszoktathatja, vagy fogalmam sincs.

2014. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem!Nem egyszerű!
2014. aug. 17. 17:46
 4/6 A kérdező kommentje:

A szándék nyilatkozat pontosan mit takar?A munkáltatónak pontosan mit kell írni egy ilyen nyilatkozatban?És az mennyi haladékot ad?

Bocsánat a butának tűnő kérdésekért,de teljesen laikus vagyok ez ügyben?

2014. aug. 17. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szándéknyilatkozat amiben leírja hogy mikortól állsz munkába és foglalkoztat téged.

Beíratásnál nem feltétlenül kell munkahely, de mikor már beszoktatsz max 1 hónap haladékot adnak, de ez is helyfüggő, nálunk így mondták.

Akár nagymama is beszoktathat szeritnem.

2014. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ez így már sokkal jobban hangzik!!! :)

2014. aug. 17. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!