Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi történik ha felveszik a...

Mi történik ha felveszik a bölcsödébe?

Figyelt kérdés
Szerdán voltunk a XI.kerületi központi böcsödébe jelentkezni.Szeretnék szeptembertől dolgozni, vagy tabfolyamra járni( ez attól függ, találok e munkát) de azt olvastam a jelentkezési papíron, hogy szükséges munkáltatói bizonylat, hogy x helyen fogok dolgozni.De most ügye nincs munkám gyesen vagyok)Gyerekkel nem tudok munkát keresni, szerintem nem díjaznák az állásinterjúkon :) Meg ott van a beszoktatási idő..Nem hiszem, hogy örülne a fönököm, h 2 hétig,később mennék be, és nyilván akkor talál olyat aki, időben ott van. A lényeg, hogy én amikor már felveszik és beszokott,akkor szeretnék állást keresni.Mit lehet tenni ilyenkor?(Most utasítottam el egy jó tanfolyamot, ami szeptemberben indut volna, és közben kaptam volna azokat a juttatásokat, amit édesapám rendes főállásban.)Nem tudom senkire rábízni a gyereket,addig amig állás v suli után rohangálok, mert párom , apám is dolgozik. Ki hogy oldotta meg?Előre is köszönöm a válaszokat!Szép napot mindenkinek!

2015. ápr. 18. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Bölcsibe nem veszik be, csak ha van munkád. Csanába beadhatod, de az fizetős és ott nen kérnek munkáltatóit. Vagy beadod akkor, amikor állásinterjúra mész. Az állami bölcsi pont azért van, hogy a dolgozó szülő be tudja tenni a gyerekét.
2015. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól emlékszem miután elkezded járatni a gyereket bölcsibe az után 1 hónapod van rá, hogy bemutasd a papírt amit a munkahelyedről viszel.
2015. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Vállalkozó ismerőstől kérj egy munkáltatóit.
2015. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két kerületbe járt már bölcsibe a fiam. Az egyikbe 2,5 hónapot írtak a tájékoztatóban, hogy addig kell bemutatnom, a másikban 1 hónapot.

És az sem úgy megy,hogy beadod szept.1-én és ha okt 1-én nem állsz munkába és nincs szerződésed, akkor másnap kiteszik a gyereket. Hanem ilyenkor tájékoztatnak,hogy ha most jön egy anyuka aki be szeretné iratni a gyerekét és van munkáltatóia, akkor sajnos át kell adnod a helyed a másik gyereknek.

2015. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem le kellett adni a jelentkezési lappal.
2015. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!