Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » 1 év körüli gyereknek (lassan...

1 év körüli gyereknek (lassan jár és bölcsis lesz) hogyan kell ruhákból "betárazni"? Hány nadrág, bélelt, sima, stb?

Figyelt kérdés

vagy minden évszakra vegyek nagyobb ruhákat?

cipő is 4 db a 4 évszaknak megfelelve?

vagy mindig csak szezonálisakra helyezzek hangsúlyt?

harisnya kell még ekkora korosztályra?


2015. ápr. 21. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Amióta a kislányom megtanult járni, én minden ruhát felpróbálok rá, mielőtt megveszem, és nem tárazok be. Elég magas, és a ruhák egy része szűk a mellkasánál, de olyan rucival is találkoztam, amelyiknek az alkarja volt szűk :(


Persze, ha olcsó használt cuccot veszel, akkor a próba nem annyira fontos.


Van millió felsője, mert gyakran leeszi magát, kb 3 nadrágja.

A lábát folyamatosan mérjük, mert ha kicsi a cipőcske az nem tesz jót a lábnak.


Harisnya az kell, amikor nincs 30 fok.

2015. ápr. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a választ!


és a bölcsibe venni kellene plusz ruhálat? minden napra egy váltós?és előkét nem használnak a gondozók?

2015. ápr. 22. 08:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 15 hónapos, szinte csak turis és örökölt cucca van, de rengeteg!!! Most tartunk ott - kis élete folyamán először - hogy napközben is átöltözünk. És nem mert leeszi magát, hanem mert a délelőtti kinti móka utan irgalmatlan koszos lesz a ruhája. Szóval a lányomnak kb van 10-15 felsője vagy 5-10 nadrágja. Harisnyája is van vagy 5-6 db. Body is kb 8-10 db. Lehet ennyi nem kell, mondom, én kaptam őket főleg. De a 3 nadrág szerintem kevés.
2015. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nálunk az unokatesó kezdte most a bölcsit. Az a lényeg, h mindig kell bent lenni 1 váltás ruhának minimum. És használnak előkét. Vannak olyan bölcsik, ahol harisnyában vannak a gyerekek, de van olyan, ahol kifejezetten tiltják (ezt mondjuk itt olvastam csak a gyk-n, kicsit ezen ledöbbentem.)
2015. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
előkét mossák? tehát van értelme mondjuk egy nagy műanyag előkének?(ami hasonló ahhoz amit a fodrásznál tesznek az ember nyakába)
2015. ápr. 22. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!