Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi pelenka fogy a bolcsibe...

Mennyi pelenka fogy a bolcsiben 1 nap?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én f8-ra viszem be, és f4-kor megyek érte, így 2-3 db szokott elmenni. De hallottam már olyat, hogy amikor jön a fog, akkor kicsit meghajta őket, és több fogy a pelusból.
2015. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Reggel 8-ra viszem, fel 4-kor hozom. Azon vagyok kiakadva, hogy most 2 nap alatt 10 pelenka fogyott el ugy, hogy nem kakilt! Azert tettem fel ezt a kerdest, mert kicsit gyanus ez a mennyiseg...
2015. ápr. 23. 10:47
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Nekunk amikor non-stop volt pelusos kb 3-4 db ment el, fuggott attol h mennyit kakalt. De 5db-nal soha nem fogyott tobb. De az is egyszer egy heten volt kb max ha egy nap ilyen sok elfogyott volna.

Nekunk egyzser 15db tunt el a szekrenybol. Kint az atadoba levo szekrenybe tettem be mindig az utanpotlast, a bolcsit meg koteleztek he gy roma nonek az gyereket felvegyek mert buntetoeljaras folyik ellene es elzaartak dolgozni. Akkor nem csak nekunk tunt el pelus hanem masnak is. Szerencsere megoldodott a gond aztan. Mar most csak alvashoz hasznal pelust fel eve igy egy nap csak egy pelust hasznal.

26hos.

2015. ápr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
1#-es vagyok. Nekem már a 3. gyerekem jár bölcsibe, úgyhogy rutinos vagyok. Mindig 5-6 darabot rakok a kislányom rekeszébe, és másik 5-6 darab van a gyerek szekrényébe egy sötét szatyorba, és rápakolva néhány ruhadarab. Olyan előfordulhat, hogy valakinek elfogy, és a tiedből pótolják, amit aztán visszakapsz, de napi 10-15 azért nagyon durva.
2015. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor az is lehet, hogy a szekrenyebol tunik el, meg mielott a gondozonok kiveszik onnan? Az is lehet, ez eszembe sem jutott. Ha megyek delutan a fiamert, meg is szamolom ujra, es kiveszem a szekrenyebol, egybol a pelenkazoba fogom rakni.


Utolso! Bolcsi kozben lett szobatiszta?

2015. ápr. 23. 11:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utolso3- as valaszolo lett volna :)
2015. ápr. 23. 11:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Azzal nem is lenne semmi bajom, ha egyszer egyszer masnak adnak belole (vissza nem is kellene adni), de jelenleg ez igy nagyon durva, nem vagyunk milliomosok...
2015. ápr. 23. 11:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Itthon volt par hetet betegseg miatt, es hiaba gyogyult meg hagytam itthon erosodni. 3 het volt ez. Fogtam levettem rola a pelust es mondtam h na gyerunk bilire, 3 nap alatt megszokta. Es mikor visszament a bolcsibe 1,5 hete bilizett es szolt mar baleset nelkul. Mondtam a gondozonenijenek h hol tartunk. Persze segitett o is, nagyon kedves, turelmes igy se perc alatt szobatiszta volt. Utana volt h a lanyom bugyija tunt el a szekrenybol :S

Resen kell lenni. En is megszamoltam mennyi volt a szekrenyeben, es amikor 15 kiment onnan azt hittem bevittek. De mikor szoltak h nincs pelus gyanussa valt a dolog. Eloszor jottek azzal h biztos sokat kakalt! Mondom egy nap alatt 15x???? Akkor mar a korhazban lennenk nem a bolcsiben, na mindegy. Azzal megoldottuk h oda soha tobbet nem tettem pelust hanem csak a gondozono kezebe adtam es h tegye olyan helyre ahol csak ok fernek hozza. Igy is lett. Soha tobbet nem volt pelus gondunk.

2015. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszom, hogy leirtad! Kisfiam meg nem beszel, nem szol, ha pisilnie kell, de itthon szokott wc-re ulni magatol, bar nem podukal semmit. Akkor ha legkozelebb beteg lesz (sokat az sajnos), akkor megprobaljuk.


Ma delutan el fogom rakni a pelenkakat a szekrenyebol, es szolni is fogok a gondozo neninek.

2015. ápr. 23. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Eleinte egèsz csomag pelust vittem be, de követni sem tudtam, olyan gyorsan fogyott, volt, hogy 2 hèt alatt elment egy csomaggal. Akkor mondta egy anyuka, hogy ö minden reggel hoz pár darabot. Miòta ìgy csinálom, lènyegesen kevesebb fogy. Most, hogy kezd szobatisztaságra szokni, van, hogy nem is pisil a pelusba, èpp csak alváshoz használja.
2015. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!