Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi ideig szokott tartani...

Mennyi ideig szokott tartani egy első szülői értekezlet? Kérték, hogy gyerek nélkül menjek. De egyedülálló vagyok kb segítség nélkül.

Figyelt kérdés

amúgy egy rokonom azt mondja, hogy a gyerekekre pont nekik kellene vigyázni a szülői allatt is..

jún elején lesz

szeptembertől megy életében először bölcsibe, most 12 hós.


2015. máj. 21. 13:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Bölcsiben egy óránál biztos nem hosszabb. Mit mond a rokonod? Nem értem.
2015. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Kérték, hogy ne vigyek gyereket, segítségem nekem sincs, úgyhogy én kihagyom a szülőiket. (köszi előre is a lepontozást)
2015. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

ez az első szülői lesz nem akarom kihagyni mert én sem tudok semmit egy bölcsödéről


rokon azt mondja hogy magának a bölcsödének kellene vállalni a "gyermekmegőrzést" szülői alatt(csak mert ő sem fog nekem ráérni..)

2015. máj. 21. 13:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos nem válallják. 2-es.
2015. máj. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A mi bölcsinkben van gyerekfelügyelet, amíg tart a szülői.

Kérdezz rá a bölcsiben!

2015. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

kérdezz rá a bölcsiben. mondjuk még nem jár oda a gyereked, így nem is kéne rá vigyázniuk, faramuci helyzet...

az biztos, hogy az első szülői fontos, ott mondják el mi hogy lesz, mit kell vinni, stb. menj be és mond el a problémádat, biztos találtok rá megoldást. vagy vigyáznak rá vagy adnak neked külön időpontot ahol elmondják a dolgokat

2015. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

a bölcsis igazgató helyettes kétszer is és nyomatékosan hívta fel arra a figyelmem, hogy gyereket ne vigyek.

szóval rákérdezésnek sajna nem látom így értelmét


de ha csak egy óra, addig megkérek valakit hogy sétáljon vele a bölcsi körül

2015. máj. 21. 13:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekünk tegnap volt szülői, kicsivel tartott tovább 1 óránál.
2015. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bölcsiben nem tudom, de az oviban jó 2 óra is volt az első szülői.

Amíg a gyerek ténylegesen nem jár oda, addig nem kötelesek rá vigyázni a gondozónők.

2015. máj. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Első szülőin, hogy oldja meg egy még be sem szoktatott kisgyermek felügyeletét a bölcsőde? Vadidegenekhez bepasszolja egy órára, amit végigüvölt? Gondoljátok már végig a helyzetet! Más,ha már oda jár, olyankor meg is oldják általában.

Amúgy arra készülj, hogy 2 hét szokott lenni a beszoktatás, ami azt jelenti, hogy ott kell legyél vele, előszőr egy órát, aztán 2-őt, stb, így fokozatosan, azalatt lesz időd bőven mindent megbeszélni a gondozónőkkel, szóval, ha nem tudsz elmenni a szülőire, az sem nagy gond.

2015. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!