Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mennyi ideig szokott tartani...

Mennyi ideig szokott tartani egy első szülői értekezlet? Kérték, hogy gyerek nélkül menjek. De egyedülálló vagyok kb segítség nélkül.

Figyelt kérdés

amúgy egy rokonom azt mondja, hogy a gyerekekre pont nekik kellene vigyázni a szülői allatt is..

jún elején lesz

szeptembertől megy életében először bölcsibe, most 12 hós.


2015. máj. 21. 13:15
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

de próbálok elmenni mégis a szülőire, mert ahogy magamat ismerem, mindig én vagyok az, aki olyanról nem tud amiről amúgy mindenki.még azon is gondolkodom, hogy diktafont vigyek, nem tudom mi van a koncentrációs képességemel.


kedves a segítőkészségetek, köszönet.

aúgy voltunk már játszóbölcsiben, simán ki tudtam menni a mosdóba egy hangja nem volt, hogy otthagytam, bízom is abban, hogy még kicsi annál könnyebben beilleszkednek.

ma pl leugrottam a boltba gyors és simán elvolt magában, hazaérve mosolygott rám :)

tudo, h nem ildomos ilyet tenni, de esett és mire beöltöztettem volna, addigra 10szer megjártam volna, mert a ház előtt van a bolt.

2015. máj. 22. 11:26
 12/18 A kérdező kommentje:
ami a beszoktatást illeti én 4 hétig szeretné bejárogatni hozzá, mert egyik gondozó aki 30 éves tapasztalattal bír, azt mondta, hogy hiába 2 hét a beszoktatás, igazából 1 hónap múlva szoknak be a gyerekek.
2015. máj. 22. 11:27
 13/18 anonim ***** válasza:
Az már a te dolgod, de 2 hét az előírt minimum....:)
2015. máj. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%
Most komoly, hogy egyedül hagytad az 1 éves gyereked, míg lementél a boltba? Most az a baj, hogy senki sem veszett össze a kérdésedben és ezzel akarsz vitát szítani?
2015. máj. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ezzel csak annyit akartam érzékeltetni, hogy ha vigyáznának rá a bölcsiben nem sírná végig a szülőit.


és nem szokásom amúgy!

2015. máj. 22. 20:22
 16/18 anonim ***** válasza:
Első szó te, nem de.
2015. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
hát én nem kérdezgetek olyanokat hogy terhes vagyok e..
2015. máj. 22. 20:51
 18/18 anonim ***** válasza:
Még szerencse:S
2015. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!