Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ez a helyes eljárás ebben az...

Ez a helyes eljárás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kisfiam 2 éves múlt és sikerült a szobatisztaságot elérnünk otthon, azonban a múlt héten kétszer is előfordult, hogy bekakált a bölcsiben és egy csomag várt a gyerek szekrényénél, ahol a kisgatya, a rövidnadrág és a teljes kupac kaka volt becsomagolva. Csak annyi kérdésem lenne, hogy abba a 40 fokos melegben az átadóba kirakva a többi kisgyerek ruhájával nem gáz? Természetesen nem azt várom el, hogy kimossák a ruháját, de van bent popsitörlő, talán leszedhették volna a kakát róla. Persze a ruháit ki kellett dobni, de nem ez a lényeg. Köszönöm, ha megosztjátok a véleményeteket.


2015. jún. 15. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapnak egy váratlan ÁNTSZ látogatást, ezért komoly bajba kerülhetnének. Szóval nem, nem ez a megfelelő kezelése a helyzetnek.
2015. jún. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Már az is gyanús volt, hogy egyáltalán nem örült a gondozó, mikor szóltam, hogy egész jól haladunk a szobatisztaság kérdésével és kértem, amennyiben úgy látják, vegyék le róla a pelust. Szinte alig volt baleset.

2015. jún. 15. 10:04
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Odaöntöttem volna az ajtóba vissza nekik a kakát. Gratulálok h ennyi eszük van. Nálunk alváshoz nem adtak pelust a gyerekre, pedig mondtam h még bepisil. Persze így is lett. De ezt többször is megcsinálták, és egy szemeteszsákba tették a full pisis ruhákat, persze bekötve. Szóltam érte h azért ne zacskózzák már be. Nem kell kimosni tegyék a szekrényének az ajtajára vagy az átadóban lévő hatalmas radiátorra ahogy a többi gondozónő is teszi a másik gyerek cuccával.

A helyedben én egy ilyen után megkérdeztem volna h ezt náluk így szokás és felmentem volna a vezetőhöz!! Ez undorító és trehányság.

2015. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez nagyon nem normális dolog. Én előbb a gondozóval beszélnék, majd a vezetővel, ha nincs foganatja. Gondolom egyszerűbb lenne nekik pelusozni, és ezzel jelzik, hogy nem értenek egyet a szobatisztasággal, de ez bunkóság.
2015. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor csak nem velem van a gond.

Egyáltalán nincs pisinél baleset és otthon már több, mint 2 hete a kakával sem, teljesen szobatiszta nappalra és éjszakára is.

Persze én sem úgy gondoltam, hogy mossák kis, csak legalább a kakát egy WC papírral, vagy popsitörlővel szedjék le.

Az a baj, hogy nagyon ritkán találkozom vele, mert 8-16 ig van és meg 7 előtt viszem a gyereket és 16.45 körül érek oda.

2015. jún. 15. 10:42
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon nem helyes. Meg mi az h nem értenek egyet a szobatisztasággal? Nálunk mikor szóltam h szobatisztaság kialakulóban, és ha lehet folytassák már ők is, szó nélkül megtették. Biztos h nem hagynám szó nélkül a dolgot. Más anyukának is beteszi a szaros pelust a szekrényébe? Nálam ez úgy kiverné a biztosítékot h tutira nem tennék zsebre.
2015. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
esküszöm, megkeresném, hogyan kell kezelni a hulladékot, kinyomtatnám és az illetékes kezébe adnám másnap reggel...
2015. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ráadásul nyitott a kis szekrénye, tehát a többi gyerek ruhái is ott vannak. Ebbe a dög melegbe (múlt héten). Kiakadtam, de nem szóltam semmit.

Köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 15. 11:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Koszonom a lepontozast! :-)
2015. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
3as! ha bepisil a gyereked, akkor ki kell mosni! a bacik miatt másnapra kegyetlen büdös lesz, nem is higiénikus és különben is, nem megszárítani kell hanem kimosni!
2015. jún. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!