Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiatalabb lányoktól (16-19)...

A fiatalabb lányoktól (16-19) akarom tudni, hogy melyik fajta srác jön be? (lent)

Figyelt kérdés

Mint jómagam: helyes, kedves aranyos vagyok (ha szeretnél megbizonyosodni, róla, akkor küldj 1 üzit) és sokszor eljárok itthonról, de nem buliba, mert nem bírom azt a helyet, illetve nem szoktam inni. Az eljárás, egyébb jó kis helyek mint pl: gokart, airsoft, haverokkal kis kiruccanás, akár bowling v vmi közös kajálás, kisebb-nagyobb kenu túrák. Szóval röviden szinte mindenre nyitott srác, helyes vicces, kedves megbízható, de utálja a bulizós helyeket és nem iszik (18f).

Míg ez csak 1 kis példa: ez a tipikus swag, mondhatni majdhogynem a szöges ellentétem. Sokat nem írnék róla, mert ezzel szerintem mindent elárultam. Iszik, sok buli esetleg fű, ecsethaj páva jellem stb stb. A tipikus mai "menő" srác

Kort írj légyszi, mert kíváncsi volnék rá, és arra, h te melyik "csoportba" tartozol.



2015. febr. 27. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A te tipusod jon be jobban:) 14/L
2015. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Az első típus. Soha sem kedveltem az úgymond "swag" srácokat. Kívül drága ruhák, belül meg semmi. 15/L
2015. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vica1998 ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a swag, yolo stb. típusú fiúk. Azt pedig szintén megtudom érteni, hogy bulizni nem jársz. :) 16 L
2015. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-szer írtad le azt, hogy helyes vagy és kedves, alig akarod fényezni magad. :)
2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Direkt úgy alakítottad h a te jellemed legyen a jobb, én sem szeretem a bulizós fiúkat és tényleg jók ezek a programok amiket írtál de magadra irányítod a jó tulajdonságokat o.O
2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"2-szer írtad le azt, hogy helyes vagy és kedves, alig akarod fényezni magad. :)"


Nem, nem akartam magam fényezni, vagy véletlen, vagy a "röviden"re írtad, tehát az összefoglalásnál persze, h leírtam. De ha ennyire zavar, akkor bocsi.

5. kommentelő: mert nem kell nagyon többet mondani. Swag, azt hiszem ez mindent elárul és még sokat is mondtam, azzal a 2 mondattal

2015. febr. 27. 22:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Az első, én sem iszom és járok fűves vagyok alkesz bulikba.

18/L

2015. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A swaget nem magyaráznám, de a "te típusodat" kifejteném. Nos, te a leírásod alapján azért nem jössz be, mert hazug vagy. Túl jónak állítod be magad, aki magasabb rendű mert nem iszik és nem bulizik. Mert ugye, aki bulizik és merészel alkoholt fogyasztani, az már nem olyan tökéletes, mint te. Emellett kissé önteltnek is tűnsz, amiért "helyesnek" és "viccesnek" írod le magad. Ezek nagyon relatív fogalmak. Te helyesnek látod magad, és viccesnek gondolod magad, de lehet, hogy ez csak az egód mondatja veled. Összességében elég manipulatív a leírásod, hogy még véletlenül se mondja senki, hogy nem a "te típusodat" választja. Szóval valószínűleg csak azért írtad ki a kérdést, hogy legyezd a kis (vagy inkább nagy?) egódat.
2015. febr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7. nem egészen ezért írtam ki, egyáltalán nem hazugság, illetve saját magam fényezésére írtam ki. Nem mondom, h bűn, nem mondom, h erkölcstelen az, ha valaki iszik, v esetleg buliba járna, csak kifejtettem ezt, hogy néhány mondatban, h én milyen típus vagyok, és esetleg, ez a típus jobban bejöne a lányoknak. Az, hogy helyesnek és egyéb másnak tartom magam, talán nem így kellett volna fogalmaznom, de azért írtam, mert alá lettek támasztva. Végső soron szerintem azért emeltem ki, hogy ne tűnjek vmi ronda srácnak, h ezzel jöjjenek, h ezért nincs barátnőm, mert ronda volnék. De ha még mindig ellenszenved van irántam, tessék beszéljük meg!
2015. febr. 27. 23:39
 10/13 A kérdező kommentje:
kommentem a 8.nak szól
2015. febr. 27. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!