Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Ez a helyes eljárás ebben az...

Ez a helyes eljárás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kisfiam 2 éves múlt és sikerült a szobatisztaságot elérnünk otthon, azonban a múlt héten kétszer is előfordult, hogy bekakált a bölcsiben és egy csomag várt a gyerek szekrényénél, ahol a kisgatya, a rövidnadrág és a teljes kupac kaka volt becsomagolva. Csak annyi kérdésem lenne, hogy abba a 40 fokos melegben az átadóba kirakva a többi kisgyerek ruhájával nem gáz? Természetesen nem azt várom el, hogy kimossák a ruháját, de van bent popsitörlő, talán leszedhették volna a kakát róla. Persze a ruháit ki kellett dobni, de nem ez a lényeg. Köszönöm, ha megosztjátok a véleményeteket.


2015. jún. 15. 09:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindenki válasza hasznos volt, senkit nem pontoztam le.
2015. jún. 15. 11:41
 12/13 anonim ***** válasza:
10es! Te vmit marhara felreolvastal. Gondolod a gyerekemre pisis szaritott ruhat adok??? Azt irtam h legalabb kiteritettek volna a pisis ruhat ha ki nem oblitik mar ott, ugye nem varhatom el h mossanak ra. Irtam szt is h pisisen lett bezacskozva a ruha h legalabb ezt ne tegyek mert total beaszalodik a ruha 40 fokban pisisen. Eloszor ertelmezd amit irok utana oktass ki legy oky kedves.
2015. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira megdöbbentő, amikor a fiam volt bölcsis, ilyesmi sosem fordult elő. Ha esetleg bekakilt, akkor ami piszkos lett, azt mindig kiöblítették, és úgy zacskózták be (nyilván, hogy ne legyen minden más is vizes/kakis, ami a szekrényében van). De olyat még sosem láttam, hogy kakisan, sőt, a kakival együtt beteszik a ruhát a szekrénybe. Ez egyszerűen döbbenetes. Legalább a kisfiú fenekét megmosták?
2015. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!