Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » XI. anyukák! Milyen holmikat...

XI. anyukák! Milyen holmikat kell beszerezni a gyermeknek (egy éves) a bölcsödés napokra?

Figyelt kérdés
Kaptam ugyan egy listát, de azon alig szerepel valami :( Előre i köszönöm szépen a segítségetek. Szép napot mindenkinek!

2015. aug. 6. 08:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy mennyibe kerül a térítési díj egy gyermek után?(kifizetem majd, nem akarok segélyért fordulni vagy kunyerálni, csak ügye fog kelleni kereset kimutatás édedapám részéről de ő papíron 180-200 ezer ft-ot keresne, de a fele elmegy munkabér letiltásba, és így a valóságban nem ennyiből élünk plusz ügye a GYES, családi pótlék)
2015. aug. 6. 09:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan mi a 14. kerületben lakunk, de talán segít. Nálunk body-ban és nadrágban vannak a gyerekek, zokniban (nem lehet harisnya!), szandálban és mamuszban(mindkettő kell!). Kinti cipő és váltás ruha is kell. Az én fiam nagyon nyáladzik, úgyhogy neki sok partedli is kellett. Persze kell pelus, popsikrém, popsitörlő nálunk tilos, kádban mossák le őket. Télre olyan anorákot/overált kértek, amit a benti ruha tetejére lehet húzni. Ezen kívül bölcsis füzetet és egy családi fotót kellett bevinni (ezt kiteszik nekik a falra, hogy napközben is láthassák a családot).

A téritési díj nálunk 355Ft. OFF: azt nem értem, miért az édesapád és nem a baba édesapjának a fizetése érdekes... Amúgy, a gyerektartás, ha azt vonják tőle, lejön az összegből, amit figyelembe kell venni a kalkulációnál, így talán mégis jár az ingyenes étkezés. Szerintem jó magasan szabták meg a határt...

2015. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!