Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Immunerősítő bölcsi előtt?

Immunerősítő bölcsi előtt?

Figyelt kérdés
Egy bnőm ültette a bogarat a fülembe hogy adjak immunerősítőt a gyereknek bölcsi előtt és alatt hogy ne legyen beteg.Dokival nem beszéltem erről még.Ti adtok bölcsi gyereketek megelőzés céljából?Ha igen mit?Segít tényleg kevesebbet/rövidebb ideg lesz beteg?

2015. aug. 10. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam csana előtt Cebion multivitamint. De nem ízlett neki, így nehéz volt beleerőltetni. Alapból nem beteges, úgyhogy nem tudom ezért-e, vagy a multivitamintól, de jól megúsztuk a közösséget kis orrfolyással, köhögéssel.

Most 2,5 éves, szeptember közepén kezdi az állami bölcsit, szerintem Béres Gumivitamint fogok venni neki, azt szívesebben megeszi majd.

Nem tudom, segít-e, de ártani biztos nem fog.

2015. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyerekorvostól kérdeztem, azt mondta tök felesleges ha alapvetően egészséges a gyerek. Úgysem fogjuk megúszni, össze fog szedni mindent.
2015. aug. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem adtam, így utólag már bánom. Alapvetően egészséges gyerek volt a fiam, 2 évesen kezdte a csanát, addig kétszer volt náthás. Az elmúlt évben rengeteget volt beteg. A sima megfázástól, a tüszős mandulagyulladáson át a bárányhimlőig minden megvolt. Amikor tavasszal már 3 naponta betegedett le,, akkor kezdtem el neki adni a Ribomunyl immunerősítőt. Na azóta sokkal jobb a helyzet. Most még ökonetes grapefruitmag cseppet is adok neki, lekopogom, de most is már 1 hónapja nem volt beteg. Én a helyedben a cseppet adnám neki, mert oké, hogy így is elfog kapni dolgokat, de nem mindegy milyen sűrűn.
2015. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk a Béres cseppet ajánlották és a Cebiont. Szedte is a lányom. Persze így is összeszedett az ég-világon minden betegséget, hiszen a közösségbe kerüléskor azért nem könnyű elkerülni az összes vírust.

Később Immunotrofinát szedett, ez egész jó volt. Talán hamarabb átment rajta a betegség, amikor ezt szedte.

2015. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi is béres cseppet szedünk cebion c vitaminnal, illetve szeptembertől újra napi egy csepp D vitamint, nem tudom elmondani, hogy mennyit kínlódtunk az év első felében a betegségekkel, nálunk is volt minden, tüdőgyulladás, hörgőgyulladás, tüszös és sima mandulagyulladás, kis nátha, nagy nátha, torokgyulladás, és a "kedvenceim" a hasmenős-hányásos vírusok, plusz most júniusban szalmonella, na azzal már kórházban is voltunk, szóval szerintem adj neki valamit, esetleg beszélj a gyerekorvossal, nekünk ő javasolta a béres cseppet
2015. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy két éves a kisfiam és tavaly szeptember vége óta bölcsis, 89%os voltam :-)
2015. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!Jövőhéten megyünk dokihoz megkérdezem mit javasol majd.Bár homeos biztos vmi olyan vackot javasol de akkor majd a patikában körbekérdezek azokról amiket írtatok.

Nem beteges típus mindig az oltások nyomják le azonkívül sose volt még beteg, és akkor is lázas volt max 1-2 napig, enyhe hasmenéssel.

2015. aug. 10. 21:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Èn nem adtam a fiamnak semmit, nem is volt beteg. November körül gondoltam mostmár jön a tèl ideje lenne. Ahogy elkezdtre szedni egyik betegsègből esett a másikba. Nem adtam tovább vitamint, nem is volt beteg. Márciusban ùjrakezdtük, mindjárt 2x2 hetet volt otthon. Azòta nincs semmi multivitamin, de betegsèg sem. Amùgy èn is ilyen vagyok, ha elkezdek szedni vmi immunerősìtőt, tuti 1 hèten brelül beteg leszek.
2015. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!