Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mire számítsunk a beszoktatásnál?

Mire számítsunk a beszoktatásnál?

Figyelt kérdés

Első gyerek, lehet, hogy én bízom el magam csak :)


16 hónaposan kezdi. Nagyon nyugodt, rugalmas típus, hisztizni ritkán szokott. Következetességgel és dicsérettel nagyon jól "működtethető", nem igazán jut eszembe negatívum vele kapcsolatban.

Ha kisgyerekekkel találkozik, érdeklődő, megtapogatja őket (amennyire tudom, ez korosztályos sajátosság, hogy böködik, tapogatják egymást), de minden korosztály érdekli.


A bölcsődébe eddig egy órára tudtuk bevinni amolyan "nyílt nap" jelleggel. Akkor mi le voltunk tojva, ő tobzódott a játékok és a gyerekek között.

Nem az a típus, aki a fenekünkben lenne, önállóan is eljátszik, nem esik kétségbe, ha eltűnünk a látóteréből.


Ezek miatt úgy gondolom, hogy gyors és problémamentes lesz a beszoktatása. De mint írtam, nincs túl sok tapasztalatom, így lehet, hogy csak túl optimista vagyok?


2015. szept. 10. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az lányom is ilyen.Gond nélkül beszokott 4ik nap ott is aludt.Szeret ott lenni de hazajönni is és nem is változott meg annyira.Kicsit hisztisebb itthon de az a foga miatt is lehet.
2015. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóan tudnám jellemezni én is a kislányomat, de nagyon nehezen megy a bölcsis beszoktatás. Ma van vége a 2. hétnek, de még mindig sír hullámokban reggeltől amíg nem megyek érte. Szóval nekünk nagyon nehéz.
2015. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!