Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis üzenőfüzetben hogy...

Bölcsis üzenőfüzetben hogy írjak alá?

Figyelt kérdés

Írtam pár sort, hogy milyen új szokásokat vett fel a kislányom, mióta bölcsis (2 hete). A megszólítás Kedves Judit és Erzsébet. Aztán a szöveg, de nem tudom, hogy hogyan zárjam.

Tapasztalatok?

Köszönöm!



2015. szept. 16. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A neved írd oda, mi mást??? :))))
2015. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Teljes nevet?

Csak ilyenre gondoltam, hogy Köszönöm: név, vagy valami, de akkor csak simán a nevem?

(első gyerkőc, első bejegyzés)

2015. szept. 16. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy írod oda,ahogy akarod! Miért ekkora probléma ez?
2015. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minden kézzel írt üzenetet szignózok. Baromi hosszú nevem van, úgyhogy koppintottam apám szignóját. Pár kanyar és egy vonás a végén.


Mondjuk elég hülyén nézett ki, amikor meghatalmaztam és két tök egyforma aláírás volt (övé/enyém) alul...

2015. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Üdvözlettel:Kovács Gézáné(Kati)

Én nem vettem fel a férjem nevét,így a sajátomat írom oda.Legalább a gondozók is könnyebben megjegyzik,ezért praktikus odaírni a keresztnevet is....

2015. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!