Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mit kell beírnom a bölcsis...

Mit kell beírnom a bölcsis füzetébe a gyermekemnek?

Figyelt kérdés

Kell egy füzetet vinni, amibe beírom, hogy ki mehet érte, a gyerek adatait, de kell még más bele? Ti miket írtatok bele?

Köszönöm!



2015. jún. 5. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyerek adatai, te és apuka elérhetősége.
2015. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyerek adatai, TÁJ szám, esetleges allergia, állandóan szedett gyógyszer, nem szeretem étel.

A ki mehet érte néven kívül nálunk kértek ehhez állandó lakcime és személyi igazolvány számot, illetve javasolták, hogy legyen fénykép, a biztonság kedvéért.

2015. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, a veszhelyzet esetén hívható telefonszam és egy másik erre az esetre, plusz az általános esetekre való szám. (Mobil, munkahely, otthoni )
2015. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit én beirtam:

Gyerek adatai, lakcim, taj szám, szülők adatai, elérhetőségei, ki viheti el adatokkal, ki nem viheti el adatokkal, allergia, gyógyszerérzékenység ha van, kedvenc ételek, tiltott ételek, és kértek pár mondatos beszámolót a szokásairól.

2015. jún. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk jellemzést kellett írni a gyerekről. Mit szeret, mit nem, hogy lehet megvigasztalni, mit szoktunk játszani, hogy hívjuk otthon, mi az amit tud csinálni (nem volt még egy éves), ilyesmik. Plusz, amit előttem már leírtak: ki mehet érte, telefonszámok.
2015. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!