Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hallottatok már olyanról,...

Hallottatok már olyanról, hogy egy gyereket nem lehetett beszoktatni a Bölcsibe ki kellett venni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én még nem találkoztam olyan gyerekkel :) (bölcsis gondozónő)
2015. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem. Kivenni nem szokás, a szülők nem csak poénból teszik oda be a gyereket hanem azért, mert kell.
2015. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én sem,de ha ki is veszi valaki,hogy fog utána oviba beszokni??
2015. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyermekem 1,5 éves volt,amikor bekerült a bölcsibe,szinte folyamatosan beteg volt,így telt el majdnem 1 évünk.Nem akartuk foglalni mások előtt a helyet,így mi kivettük.
2015. szept. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én arra gondolok hogy a gyerek annyira tiltakozik a bölcsi ellen, hogy már a beszoktatás során se hajlandó anya mellett se játszani,enni,semmit.csak sir hogy menjünk innen.
2015. szept. 25. 09:14
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez amit írsz a szülő döntése, ha valaki mégis meg tudja oldani hogy otthon tud lenni a gyerekével és mégse akarja otthagyni a bölcsibe, akkor persze kiveheti. De előbb-utóbb minden gyerek beszokik, a szülő hozzáállásán (is) múlik.
2015. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én pont egy ilyen családnál dolgozom mint bebiszitter :-)
2015. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves utolsó mi volt az oka nem tudod?hogy viselkedett a gyererk?
2015. szept. 26. 18:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Két történtet írok le, mivel nem velem történt ezért azt írom le ahogy hallottam.


1. 1,5 évesen próbálta egyik ismerősöm beszoktatni a gyerekét a bölcsibe. Kis idő múlva kivette mert úgy érezte még nem érett meg rá a gyermeke. Félt a gyerekektől, játszótéren sem játszott velük. Három éves volt amikor megérett a közösségi létre (oviban már nem volt probléma).


2. Kb. 3 napig próbálták beszoktatni a bölcsibe, ezalatt az idő alatt a gyerek szinte végigsírta az ottlétet (úgy, hogy az anyja ki sem ment). Elvitték egy másik bölcsibe, ott már az első nap elkezdett játszani a többiekkel és nem problémázott azon hogy az anyja pár percig kiment a helységből.

2015. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lányom lassan 1,5 éve bölcsis, most megy majd október 1-én oviba.

Amikor elkezdtük anno a bölcsit, volt egy kis társa, akivel napra pontosan együtt kezdtünk.

Ő 1-2 hónappal több, mint 1 évet járt a bölcsibe. Szinte sose volt beteg, így mindig bent volt.

Ha reggel vittem a lányom a kis fiú már sírt, ha mentem érte, még mindig sírt.

A gondozók a végén már "nem foglalkoztak vele", mert egyszerűen nem hagyta abba. Beadástól kivételig csak sírt és sírt.

Nem evett, nem ivott, nem aludt, csak sírt.


Most szeptemberben kezdte egy kis lány a bölcsit, lányom csoportjába került. Ő egész nap csak ül a sarokba és néz ki a fejéből. Semmire nem hajlandó, ha próbálják vele felvenni a kapcsolatot, akkor elmegy.

Enni se akar, csak néha 1-2 falatot.

2015. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!