Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Járt már úgy valaki, hogy...

Járt már úgy valaki, hogy elkezdte beszoktatni a gyerkőcöt a bölcsibe, de ki kellett venni, mert nem szokta meg a gyerek?

Figyelt kérdés

15 hónapos a kisfiam. Múlt héten kezdtük. Fokozatosan egyre többet van bent, én meg egyre többet kint. De nagyon sokat sír. Pláne akkor, ha olyan dolog történik, amit én szoktam csinálni, vagy legalább ott szoktam lenni mellette (peluscsere, evés, ivás, ilyesmi).

Meddig lehet húzni?

Szeretnék visszamenni dolgozni a gyed extrát kihasználva, de erőltetni se akarom, nem akarom, hogy a gyerek sérüljön.


2014. jan. 20. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajtad áll, te vagy a legnagyobb segítsége. Ne lássa rajtad az aggodalmat, a nem akarást, azt, hogy nem szívesen adod be. Jókedvvel tedd, még ha nem is így van, mert te vagy a támasza és senki más. Egy hét az még semmi, van olyan kicsi, akinek 1-2 hónap is kell, mire megszokja a dolgokat. Mesélj neki sokszor a bölcsiről, amikor vele vagy sem legyél állandóan a fenekébe, beszélj a gondozónővel. Ha te határozott vagy, a gyerek látja rajtad, de amíg kételyeid vannak, hogy helyesen teszed e, addig neki is nehéz lesz. Az elválás nem egyszerű, de minden gyereknek meg kell tanulnia. Egy gondozónő.
2014. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kivettem a 15 hónaposomat, mert sehogy nem szokott be, de én nem dolgozni, csak tanulni mentem volna vissza. Most magánbölcsizünk kettesben hetente kétszer, májustól marad délelőttökre.
2014. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen családnál dolgozom mint bebiszitter :-)
2015. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!