Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a kispesti állami bölcsődékről?

Figyelt kérdés
Felszereltség, gondozónők mentalitása, gondozás díja, várólista mérete, bármilyen tapasztalatra nyitott vagyok. Jövő héten megyek beíratni, és kíváncsi vagyok, nagyjából mire számítsak.
2015. nov. 19. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi nemrég irattuk be. Későn mert ugy volt hogy nem megy mert jon a kisteso, de nem akar jonni. Már hivtak hogy beveszik január 11.- tol. A baratnim kisfia ide jár. Ok meg vannak elégedve. Van olyan gondozónő akivel nem. Volt egy kis afferjuk vele. A kisfia szeret oda jarni. Szepen fel van újítva, játékokkal még hadilábon állnak. Azt kernek a szülőktől ha van megint játék. Három het beszoktatas van. 25.- én megyek szülőire akkor mar okosabb leszek. Ez a Csillagfény bolcsi.
2015. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja. Náluk 1000,ft csoportpenz van. Plusz a havi étkezés kb 8000,ft havonata. A kaja jo. A rossz evo gyereke jo evo lett.
2015. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom járt a zrinyi utcai bölcsibe tetszet neki nekem is .kedves gondozonöi voltak .
2015. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!