Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Korlátlan igazolhat a szülő...

Korlátlan igazolhat a szülő hiányzâst vagy nem? Nem értem. Hol a-t hol b-t mondanak

Figyelt kérdés

Beíratkozàskor az igazgato elmondta hogy csak orvosi igazolàssal lehet otthon a gyerek, a szülő x keretet igazolhat csak, ha elfogy kicsaphatjàk a gyereket. De màr meg egy gondozo azt mondja ez nem iskola ez nem igy van.

Valoszinűleg akkor én félreérthettem valamit..

Àllami bölcsi

Gondolom szabàlyozàs szerint van minden.

Valaki elmagyaràznà akkor most hogy van ez?


2016. febr. 25. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor veszti el a helyét, ha több hétig eltűntök, mint szürke szamár a ködben. Minden bölcsődei csoportban ki van függesztve, oldasd el.

Amúgy szülőként nem kell igazolnod semmit sem, csak előre szólsz, hogy "jövő héten a nagyinál lesz" tudomásul veszik, kész. Az orvos sem a hiányzást igazolja, hanem azt, hogy a gyerek már egészséges és mehet a közösségbe.

2016. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te vagy, akit meglátogatott a gyerekvédelem egy fecnivel?


Úgy van, ahogy az előző írja.

2016. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos nálunk úgy van, hogy ha beteg, akkor ha meggyógyult vinni kell az orvosi igazolást, hogy közösségbe mehet, itt bejelölve, hogy beteg volt.

Ha azért nem megy, mert mondjuk kirándulni mentünk, vagy egyszerűen nem viszem, akkor előtte szoktam szólni és mikor megyünk viszem a szülői igazolást, hogy xy napon (vagy mettől meddig) családi ok miatt hiányzott. Szóval nálunk arról is kell papír, ha én mint szülő úgy döntök, hogy adott napon/héten nem megy, egyébként igazolatlan hiányzásnak számít.

2016. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# véletlenül nálatok nem olyan "rendszer" van, hogy az "igazolatlan" napokat is ki kell fizetni? Mert egyedül ilyen esetben tudom ezt elképzelni. Mivel a bölcsőde nem egy kötelező dolog, ezért máskülönben az igazolatlan és igazolt hiányzásnak semmi értelme.
2016. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!