Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beadnád bölcsődébe a gyereket,...

Beadnád bölcsődébe a gyereket, ha nincs munkád és otthon vagy?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván nem, miért is? Ha társaság kell neki (amire sokan ráfogják a dolgot), akkor el lehet járni kerekítőre meg hasonló helyekre, játszótérre, játszóházba. Csakis kényszerből bíztam a 2 éves kislányomat a bölcsődére.
2016. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Ráfogják? Mert te úgy gondolod,hogy a Te két évesednek kizárólag te kellesz, még lehet olyan szülő, aki nem ráfogja, hanem nézi,figyeli a gyerekét, és leadva esetleg a saját egojából, mely szerint nélkülözhetetlen a gyerek számára, "engedi" gyerekek közé.
2016. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Ha otthon dolgozom, munkát keresek, igen. Magán vagy állami bölcsire gondolsz? Államiban legtöbbször kérik a munkáltatóit. Hogy leellenőrzik-e, nem tudom. A bölcsi sok szempontból jó. Gyerektársaság, ahol más rendszert is tanul, lát, mint otthon vagy egy játszóházban. Önállósodik, de nagyon gyorsan. Persze van, aki nagyon nehezen szokik be, betegesebb a társainál. Ott nem erőltetném.
2016. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom elképzelni, hogy ne dolgozzak. Ha nem dolgozom, akkor az csak rövid idő és csak munkát keresek.
2016. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Beadtam,de megbántam.

Mondjuk én munkát kerestem,találtam is,de aztán meg állandóan (de tényleg állandóan beteg volt) így kivettem,mert a munkámat nem tudtam végezni.

2016. márc. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
75%
Egy kisgyermeknek nincs szüksége bölcsődére. Az anyjára van szüksége.
2016. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2016. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
16, szerintem inkább neked van szükséged a gyerekre, ahogy elnézem...
2016. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
18, fantasztikus szemed van. Hol szerezted?
2016. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!