Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mégsem vett vissza a munkahely...

Mégsem vett vissza a munkahelyem átszervezés miatt, így munkát keresek. Jelezzem a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Már adtam le munkáltatóit, de közben összevontak munkaköröket. Így rám nincs szükség. A tervezett munkábaállás előtt egy héttel szóltak. Most új állást keresek. Nem akarom, higy kitegyék a gyereket. Legyek őszinte a vezetővel vagy csak ha kérdezi /bár miért tenné?/.
2016. márc. 7. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szólnék, örülnék hogy a gyerek bejutott és nekiállnék melót keresni.
2016. márc. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell szólni, ha álláskeresési járadékot kapsz, tehát aktív munkakereső vagy, az a bölcsi szempontjából ugyanolyan, mintha dolgoznál.
2016. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Még jàradékot nem kapok. A mhelyem szóban jelezte. Még a hónapban kapon a gyedet.
2016. márc. 7. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Így mástól veszed el a lehetőseget....
2016. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már vártam....
2016. márc. 7. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, mint Te. Én megmondtam mi történt. Azt mondták, hogy maradjon nyugodtan a gyerek, én meg szerezzek mihamarabb munkát. Ez januárban volt. Sikerült is, áprilisban kezdek az új helyen. Én nem szerettem volna hazudni, mert, ha mégis kiderül valahogy, akkor nagyon rossz színben tüntettem volna fel magamat, és, ha a későbbiekben szükségem lett volna a bölcsire, nem akartam volna, hogy hazudósnak tartsanak. Mondjuk, én alapból beszari vagyok. Dönts lelkiismereted szerint.
2016. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Örülök, hogy megosztottad a tapasztalatod. Azt hiszem, van benne igazság.
2016. márc. 7. 23:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha dolgozni akarsz és állást keresel,akkor menjen,járjon a bölcsibe.És ne foglalkozz senkivel!
2016. márc. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!