Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen messze laktok a bölcsit...

Milyen messze laktok a bölcsitől/ovitól? Megéri messzebbre vinni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Mi Újbuda peremén lakunk és ahova menne a gyerek, az az ovi a kerület másik végében lenne, ezen gondolkodom, érdemes-e..köszi

2016. márc. 8. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes, ha ott a munkahelyed, vagy útba esik a munkahelyed felé. Mi kb 10 perc sétányira lakunk a bölcsődétől, az ovitól pedig 3 percnyire
2016. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utálva leszek, de a bölcsi és az ovi (illetve a valószínűleg majdani iskola is) kb 150 méterre van tőlünk.
2016. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bölcsi 20 perc séta tőlünk, nem bánnám, ha közelebb lenne, de végülis útbaesik. Szerintem praktikusabb, ha közel van. Neked kell mérlegelni, hogy ad-e annyival többet, mint amennyi idő és energiaráfordítás.
2016. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a bölcsi kb. 2 km. Egyrészt közelebb nincs, másrészt utána utazunk Pestre dolgozni, a bölcsi pedig a busz mellett van.Ebből a szempontból pont jó.

Ovi az utcánk végében lesz.

2016. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még csak a saját tapasztalaot van, de az én bölcsim/ovim a XII. Kerületben volt, mi pedig Csepelen laktunk. Anyukám élete legjobb döntése volt 😃 Imádtam ott lenni. És imádtam az utazást is.
2016. máj. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A kérdésem már nem aktuális.
2016. máj. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!