Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mennyire esne rosszul...

Szülők, mennyire esne rosszul nektek ha ki akarnátok vinni a gyereketeket autóval a buszmegállóba, de ő nem akarná azt?

Figyelt kérdés

Mondjuk amikor a busz 1-2 km-ről távolabbról indul, úgy lenne megbeszélve ti viszitek ki hogy ne kelljen elsétálnia oda, de ő inkább sétálni akarna, minthogy kivigyétek autóval.

Ez mennyire esne rosszul, engednétek, hogy legyen amit akar?


2014. szept. 2. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megbeszélte valakivel, hogy együtt mennek.

Nem kell ennyire a nyakába lihegni, hagyj neki levegőt, különben totál életképtelen lesz.

2014. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok egyébként az aki nem akarja hogy kivigyék, csak én tettem fel a kérdést. Nem akarok az apámmal egy autóban utazni, de sértődékeny mint az állat, az rendben van ha valaki jót akar, de nem értem minek rámerőltetni ennyire minden nap, amikor azzal a busszal kell mennem ami onnan messziről indul.
2014. szept. 2. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

1. Én ezen inkább csak mosolyognék, hogy na, ciki lettem a kölykömnek.

2. Apád is inkább örülne, hogy legalább sétálsz és nem cipelteted a segged (bocs).

2014. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen környék? ettől függ. Meg nem sértődnék, max. féltenélek.
2014. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én szülőként örülnék hogy nem ugráltat.
2014. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
18 és teljesen biztonságos hely, szerintem nem kötelességem elfogadni, hogy az apám elvigyen, meg igazából minél jobban rámerőltetik annál kevesebb kedvem van hozzá.
2014. szept. 2. 19:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem szeretem, amikor a kérésem ellenére erőszakoskodnak velem. Ha nem-et mondok annak valószínű van oka, nem kell már kísérgetni, elég nagylány vagyok...


Ha egy szülő nem tudja ezt megérteni és mindenképp kísérgető mániája van, és a gyerek egyszer megmondja a véleményét, akkor hadd sértődjön meg.


Kivétel persze, ha veszélyes a környék, túl nagy a csomag stb.

2014. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nálam is óriási balhé szokott lenni, ha valahova nem tudnak elvinni.

pedig én már rég felnőtt vagyok, nem ott lakom, de ha bármi alkalom van, anyukám állandóan erőlteti ezt a kocsikázást.

ha azt mondom, hogy nem, akkor hisztéria lesz.

rettenet. én ilyet nem fogok a gyerekemmel.

2014. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Ha jól emlékszem, éppn mostanában megy valahol a mozikban egy doku-film, amelyik arról szól, hogy melyik kölyök hány km-t gyalogol a suliig - a Világ minden táján forgattak. Nem másfél km-ekről van szó, hanem sok-sok 10 km-ről.


Szerintem csak sétáljon, nem árt az neki. Legalább addig is mozog és a saját kortársaival találkozik. Nem kell anyukának ennyire rátekerednie a kölykére, amennyire ma Mo-n szokás. Tisztelet a kivételnek.

2014. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szívből örülnék, hogy sikerült életrevaló gyereket nevelnem.
2014. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!