Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szoktatok vinni a gyerekete...

Ti szoktatok vinni a gyereketeket moziba, szinhazba?

Figyelt kérdés
Mit szolnatok, ha a gyereketek eletek allna, hogy szeretne megnezni egy filmet, es arra ker titeket, hogy vigyetek el ot a moziba. Megtennetek, ugy, hogy soha eletebe nem vittetek el se a csaladot se a gyerekeket moziba?
2015. febr. 16. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze!
2015. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Mi gyakran járunk moziba és színházba is az átlahoz képest, én mint a gyerek szemszögéből nagyon szeretek ilyen helyekre járni!^^
2015. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Kérés nélkül is vinném, ez alap!

Engem is vittek a szüleim, sőt: színházrajongóként volt olyan (általános iskola végén és végig középiskolában), hogy heti három alkalommal is színházba mentem.

Szegény apukám mindig jött értem esténként. Sőt, vitt vidéki fellépésekre és színdarabokra is. Imádom. :)

Ha lesz gyerekem, mindent meg fogok tenni, hogy minél több élménye legyen neki is, és ha ilyesmi hobbija alakul ki (és persze, ha megtehetjük), maximálisan támogatni fogom benne.

2015. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem már 3-4-5 évesen vittek színházba (bábjáték vagy pl. klasszikusok gyerekeknek kiadásban), moziba is (akkori rajzfilmekre, mondjuk tény és való, hogy akkoriban a rajzfilmek jóval konszolidáltabbak voltak, mint ma..), szóval igen, persze.
2015. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze.De nem értem hogy te miért nem akarod elvinni.
2015. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy te a gyerek vagy, nem szülőként kérdezel ekkora hülyeséget.
2015. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem vittek régen. Már 4-5 évesen megfelelő mesékre, bábelőadásokra, aztán iskolás koromban már komolyabb, de még feldolgozható művekre is. Pl. balettekre az operába, színdarabokra, musicelekre.


Aztán gimis koromtól már teljesen felnőtt darabokra is. A filmet inkább igyekeztek szűrni, hogy milyeneket nézek, még tizenévesen is próbálták a keményebb horrort, krimit, thrillert kicsit visszaszorítani. Asszem jól tették, így is elég ijedős vagyok. :)

2015. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves, milyen gyerek.

Az enyém is már mondogatta, hogy moziba akar menni. 3 éves, itthon néha végigül fél órás mesét is, de van, hogy a 10 perceset sem. És nagyon tud hisztizni, ha valami nem pont úgy van, ahogy ő szeretné. Nem tud egy helyen megülni. Így egyelőre nem visszük moziba.

2015. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Neki a mozi még tényleg nem való, de például vannak koncertek (Halász Judit pl.), vagy bábelőadások kifejezetten ilyen pici gyerekeknek. Ott bevonják őket, foglalkoztatva vannak. Az sem baj, hogy ki-be kell vele járkálni közben. Talán élvezné. :)

2015. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Persze. Nagyon szeretünk moziba járni, bábszínházba is voltunk már, gyerekkoncerteken, színházba. Nagyon szeretek a kislányommal közös programokat szervezni. 6 éves amúgy.
2015. febr. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!