Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Jogos, hogy már megint megsért...

Jogos, hogy már megint megsértődött a gondozó?

Figyelt kérdés

Alapbol mindig van, hogy zokon vesz vmit, már aut se tudom mit hogy mondjak neki, hiába az alázatos stílus is, amit elővettem, én igazán próbálok mindent.


De gyereknapon(előtte nem járt a gyermek bölcsibe egy darabig) ő arcfestős volt, neki is volt az arcán minta, és nem ismertem meg hirtelen. (Amugy is rossz arcmemoriám van, az anyukákat sem ismerem meg akik gyermeke csoporttárs. Ha meg valaki pl átfesti a haját, végképp egy idegen lesz számomra..persze ami a futo felületes kapcsolataimat illeti)

(Probalok ellene tenni, pl uj munkahelyen gyors irok listát jelzőkről nevekről pl szemüveges nagyszakállu az a béla és ő a mindenes, stb hogy a neveket memorizáljam)


A lényeg hogy zokon vette!!egy pillanatra sem tudok vele ugy találkozni hogy vmiből ne legyen baj :(


De belegondolva...más is megsértődne ebben az esetben? Pl kipingált arccal ülsz valahol es relative ismerősödnek hirtelen, első pillanatban nem esik le ki vagy. Nos?


2016. jún. 7. 20:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aki ezen megsértődik, az nagyon durván túlérzékeny. Ha én ültem volna ott kifestett arccal, és látom, hogy nem ismersz meg, pedig tudod, hogy ki vagyok, nevettem volna, hogy hahó, én vagyok az. Ilyenen megsértődni...
2016. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!