Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más bölcsődékben is túlöltözte...

Más bölcsődékben is túlöltöztetik a gyerekeket?

Figyelt kérdés

Alapvetően szuper bölcsőde, nagyon jó intézmény.

Egy dolog zavar csak: télen-nyáron nagyon meleg van bent (ez főleg a korszerűtlen fűtés és szigetelés miatt van). Az elején jeleztem, hogy relatív hideghez van szoktatva a gyerek, úgyhogy őt nem is kell annyira öltöztetni.


Ma délben mentem érte, kicsit várni kellett, így 15 percig az ajtó előtt ácsorogtam. Rajtam rövidnadrág, ujjatlan felső és szandál volt. 10 perc után ömlött rólam a víz. Amikor kiadták a gyereket, hosszúnadrág, két réteg felső és zokni... A haja pedig csatakosra izzadva. Hőmérő nem volt nálam, de 25-27 fokra tippelem a benti hőmérsékletet.


Itthon max 21-22 fok van, aludni pedig 18-19 fokban szokott.


Minden hazaérkezés után iszonyú mennyiségű folyadékot megiszik, néha 3 decit egyszerre, tehát ki van száradva - ezért próbáltam szólni, hogy itassák kicsit többet, de eredménytelenül.

Itthon elérhető magasságban van egy kulacs víz, gyakran, de egyszerre csak pár kortyot iszik, ilyen teveszerű ivást csak bölcsőde után látok nála.


2016. jún. 8. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

9es! :D most komolyan, azért van egész nap hosszúban a gyereked mert reggel 18 fokban indultok? :D nem zavar, hogy délben, az udvaron meg 30+van? :D


na látod kérdező, erről írtam, jót nem tudsz tenni, mert van akit a dögmelegben is ledöbbent, hogy kérnek rövidnadrágot a gyereknek :D

2016. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én dolgoztam ott gyereknek télen is volt rovidujjú a szekrényben és gyerek dönthetett mit akart viselni rovidujjú hosszúujjú,mert mindegyik mást igényelt.
2016. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
9-es vagyok, nem mostanról beszéltem, hanem amikor még "csak" 25-27 fok volt napközben.
2016. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A lányomnál nem volt ilyen(szerencsére).Állami,nagyon nagyon jó bölcsi(talán a kerület legjobb állami bölcsije)Sőt,mindig elmondták a gondozók,kérik,hogy ne adjunk bentre hosszú ujjút,meleg,hosszú nacit,mert megfőnek a kicsik(kellemes volt a hőmérséklet,olyan 23-24 fok körül).Legyen a szekrényben mindenből egy-egy,majd Ők intézik a fel-le-át öltöztetést.Azt azért ne felejtsd el,azért is van melegebb(felénk-Bp. XVI.-az ovikban is(de szerintem más ovikban is)),mert a gyerekek sokat ülnek a földön.Ott játszanak,bizonyos foglalkozások ott zajlanak, stb.Nálunk a bölcsiben,és az oviban is úgy van,hogy a gondozó/óvónő asztalán van egy kancsó víz,a gyerekek jelekkel ellátott pohara,és aki kér azonnal adják neki.Nagy melegben az udvaron is kint van mindez.
2016. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!