Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Beiratnam bolcsibe de kozbejon...

Beiratnam bolcsibe de kozbejon a kisteso?

Figyelt kérdés
Lanyom jovo szeptembetben kezdene a bolcsit,akkor lesz 2 eves.mar most szeretnek jelentkezni mert mifelenk durva varolistak vannak. Nyilvan fognak kerni munkaltatoi igazolast h megyek vissza dolgozni. Az a kerdesem h mi van akkor ha viszek igazolast, a munkahelyemmel is megbeszelem a visszaterest, de kozben ujra teherbe esek. Kotelesek vagyok jelenteni a bolcsi fele h megsem megyek vissza dolgozni, ha mar beadtam a jelentkezest? Elutasithatnak ilyen esetben?
2016. jún. 27. 14:13
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

57%- os.Ez így elég durva szerintem. Mármint a bölcsi részéről. Nálunk folyamatos felvétel van. Mondjuk tény hogy tavaly bővítették a bolcsit. És a vezetőn mondta hogy nyugodtan jöhet akkor is ha otthon vagyok.

És az nem megoldhato hogy a férjed van vele otthon? Te meg elmész dolgozni?

2016. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez így elég fura hozzáallas az önkormányzat részéről erről nem a kérdező tehet. Az önkormányzatnak lenne dolga a raszorulokon segíteni. És igen mindenki a saját magának és a saját gyerekének akár jót.
2016. jún. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
70%
A férjem sajnos nincs olyan állapotban hogy rá lehessen bízni a gyereket, konkrétan vannak napok, mikor a fájdalmaktól felkelni sem tud, ha meg fel is tud, csak szédeleg, nincs benne szinte semmi erő, valamint rengeteget van kórházban, későn ismertük fel a betegséget sajnos. És azért vagyok mérges a kérdezőre, mert én pontosan látom a másik oldalt, és mivel írta hogy náluk is milyen hamar be kell jelentkezni várólistára, gondolom náluk is van nem egy anyuka, akinek fontos lenne dolgozni mennie, de nem tud. Abban igaza van, hogy mindenki a saját érdekeit kell nézze, de minden alkalommal megszakad a szívem mikor nem tudok venni a gyerekemnek a vágyott csokiból, joghurtból vagy egy drágább fajta gyümölcsből. És nem csak neki, a férjemnek sem. Pedig mindkettőnknek jó munkája volt, sosem gondoltuk hogy ennyire mélyre kerülhetünk.
2016. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
58%

1. Nem azt irtam, hogy nem kap edesseget, hanem, hogy ne az legyen mar az indok, hogy azert kell visszamenni dolhozni, mert igy a gyerek nem kap mindennap edesseget... Azert nem mindegy. Es a gyumolcs nekem nem.edesseg.


Nagyon sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagytok biztos borzaszto lehet, senkinek nem.kivanok ilyet...


De sajnos a mai vilagban kenytelen vagy a sajat erdekeidet nezni. Gondolom egy allasinterjun se kerdezitek meg, hogy van e esetleg aki jobban raszorul a munkara, mert akkor atadnatok a lehetoseget?


Szerintem a kerdezo joga eldonteni, hogy o ugy iteli e meg, hogy a gyermekenek szuksege van e a kozossegre. Es ha igen, akkor a bolcso eldonti, hogy ilyen feltetelekkel hajlando e felvenni. En abszolut megertem, mondom ezt ugy, hogy nekunk is szuksegunk lesz a bolcsihelyre ha megyek vissza dolgozni...

2016. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
50%
Ja es koszonom szepen a jokivansagot...most olvasom csak el, hogy Te milyen szepeket kivantal. Azt hinne az ember, hogy aki benne van senkinek nem kivanna ilyet, de ugy latszik tul naiv vagyok, csak azert mert hajlando voltam a kerdezo vedelmere kelni...
2016. jún. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánatot kérek amiért ilyeneket írtam, de úgy leszedted a fejem, és ebben az állapotban amiben most vagyok, kicsúsznak olyanok is a számon amiket nem gondolok meg. Természetesen senkinek nem kívánom hogy lássa lassan elsorvadni a szeretett, fiatal, életerős férjét, de azért tőled se volt szép az amit írtál. Nem az édességen volt a hangsúly, hanem hogy azért akarok visszamenni, mert arra nem futja hogy a gyerekemnek megadjam azt a kis pluszt, ami szerintem minden gyereknek alanyi jogon járna. És ha a kérdező lelkiismeretére ráfér, hogy lehet, hogy egy ártatlan kisgyerek pont miatta, és a kényelme fog nélkülözni, hát tegye. Nem azzal van a bajom hogy bölcsibe adja, hanem, mint megírta, telne neki csanára, de ő csak azért is az államit akarja, ami a dolgozó szülőkért lenne.
2016. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Na akkor megbeszéltük, senki nem úgy gondolta :D És tényleg jobbulást kívánok a férjednek, Neked pedig kitartást!
2016. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért akarsz egyébként ilyen kis korkülönbséggel két gyereket, ha te magad írod, hogy nem fogod bírni a kettőt együtt? Miért nem vársz még vele? Függetlenül a bölcsi kérdésétől érdemes lenne megfontolnod.
2016. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Nekem azzal semmi bajom nincs, hogy bolcsibe akarod adni, se ha megteheted miert nem viszed csanaba?


En oda vittem mert kicsi volt 9 honapos, mentem vissza dolgozni- oda jar iden augusztusig utana ovis lesz, sajnos nalunk nincs magan ovi, de ugy nez ki nagyon jo óvó nénit találtunk államiban.


En akkor megnéztem az állami bolcsi lehetőségeit es ott minden van csak nem foglalkozás

2 honapos a picink persze nekem is konnyebb hogy a nagy bolcsibe van, heti 2x itthon van amugy..most a nyáron..


Ha megteheted vidd csanaba, neked nincs macera vele ️a bolcsibe meg had menjen tenyleg az akinek szüksége van ra

2016. jún. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

A csana nekunk is hatalmas anyagi aldozat lenne,nem irtam olyat h megtehetem. De lehet h elgondolkodnek rajta ha az allamiba nem vennek fel.

En is gyed-bol elek es nalunk is 80ezer/ho a csana. Mit gondoltok,en fosom a penzt? Hat sajnos nem pedig nem lenne rossz:D

Ez a "miattad egy artatlan kisgyerek nem ehet gyumolcsot" duma pedig eleg extrem. Ketlem h osszefugg h en budapesten bolcsibe adom a gyereket es mucsarocsogen egy gyerek vitaminhianyos lesz.

2016. jún. 30. 09:32
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!