Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek felvennék bölcsibe...

Szerintetek felvennék bölcsibe a gyereket, ha most találtam ki, hogy pár hónapon belül visszamennék dolgozni?

Figyelt kérdés
Baromi nagy gázban vagyok, a férjemmel szétmentünk, és egyedül maradtam 2 kisgyerekkel. Ahhoz, hogy fenn tudjam magunkat tartani vissza kéne mennem dolgozni. A kicsi 11 hós, jövő szeptemberben akartam eredeti tervek szerint visszamenni, de ezt dobta a gép. A jóhír az, hogy valszeg a munkahelyemre visszavennének, de a bölcsi az neccesebb. Hallom itt a környékbeli anyukktól, h iszonyat nagy a vírólísta, és szigorúan veszik h májusban van a beiratás...Szerintetek? ha írok valami méltányossági kérelmet? Vagy mit csináljak?
2016. júl. 24. 18:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na felhívtad?

Nálunk az egyedülállók előnyt élveznek tehát még ha van is várólista valószínű az elejére kerülnék.

Mindenképp érdeklődj most, nem lehet tudni a ti bölcsitekben mikor van a nyári leállás. Nálunk augusztusban.

2016. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt most egy ilyen anyuka, akit soron kívül vett fel a bölcsödevezető. Egyedülálló. De valami olyasmit mondott, hogy beküldte az önkormányzathoz, hogy kérelmezze, gondolom, azért, mert ez így plusz egy főt jelent, mert éppen nem volt hely. Pár nap alatt le is zajlott, és már 1 hete jár a bölcsibe.
2016. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg elvileg elsöbséget élvezel ,én lányomat feltudtam vetetni elsőre igaz én nekem ő a 3. Gyerekem,és nem ragaszkodtam egy konkrét bölcsihez .igy rögtön találtak neki helyet.
2016. júl. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!