Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Lányom 16 hós, jövő hónaptól...

Lányom 16 hós, jövő hónaptól visszamennék dolgozni félállásban, főleg éjszaka, a nagymama vigyázna rá, akit imád. Lesz ettől lelki baja a kicsinek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem valoszinu. De ha ejjel dolgozol, akkor nappal nyilvan alszol, eleg keveset tudsz majd a kicsivel lenni.
2014. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem aludnék napközben, csak vele délben :)
2014. okt. 9. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt azért te sem gondolhatod komolyan, hogy hosszú távon ki fogod bírni napi 2-3 óra alvással... Lelki baja egyébként nem lesz.
2014. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az kizart, hogy annyi alvas eleg. Bar most latom, azt irod, felallasban. Ez naponta hogy van elosztva? PL 4 orat dolgozol minden ejszaka, vagy ket ejjel 12, vagy hogy?
2014. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%
Mi baja lenne? Más teljes állásba megy vissza dolgozni, és adott esetben egész nap bölcsiben van a gereke, mégse lesz lelki sérült, nem kell ezt túlkombinálni, nem az idő mennyisége, hanem a minősége számít, amit a gerekeddel töltesz.
2014. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarok kötözködni, csak leírom, hogy nálunk hogy volt. 2 éves volt a fiam, amikor félnapos bölcsit kezdett. Nagyon megviselte, sokat sírt, sokat volt beteg (nyilván a közösségben ez valahol normális), havonta kb. egy hetet járt, pedig előtte soha nem volt beteg, azt sem tudtuk, mi az az orrszívó... A minőségi-mennyiségi időt meg olyan sokszor olvasom mindenütt, valahol egyet is értek vele, valahol meg nem. Hülye példe, de ha a másfél éves gyerekeddel egész nap otthon ülsz, közben háztartást vezetsz, főzöl, stb, tehát nem foglakozol Vele, csak teszem azt a lábad mellett játszik, megvigasztalod, ha sír, az rosszabb, mintha 8 órát tölt egy intézményben, de anyu 5-6-ig elviszi játszótérre? Lehet, hogy én vagyok a nem normális, nem tudom...

A Te babád még nagyon kicsi, de szerintem akkor is meg fogja ezt érezni. Mert ha ébred, a nagymama megy, és nem leszel olyen kipihent, türelmes, stb. Nyilván nem tudhatjuk az élethelyzeted, gondolom vissza kell menned dolgozni (pl. anyagi, munkahelymegtartási vagy ezer ok miatt), így én nem is török pálcát feletted, csa szerintem nehéz lesz mindkettőtöknek.

2014. okt. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!