Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Miben viszitek 2 ev koruli...

Miben viszitek 2 ev koruli gyermeketeket bolcsibe keso osszel, telen? (Nadrag)

Figyelt kérdés
Illetve mibol mennyi ruhaja van bolcsisednek?
2016. okt. 23. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Overallba viszem. Amikor beerunk abbol csak ki kell bujni, mikor lemennek az udvarra csak bele kell bujni :) a legegyszerubb. De van belelt nadragja igy nem kell a nadrag ala harisnya.

A zsakban egy valtas ruha van. (Polo, hosszu ujjo, cicanaci, szoknya, bugyi, zokni)

2016. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bevásároltam a h&m-ben vastag, bolyhos bélésű leggings-ből (fiús és lányos is van, nekem srácaim vannak). Ezt adom rájuk, fölé meg egy bélelt utcai gatyát. Így az átöltözés is könnyebb, csak le kell venni a felső nacit ha beértünk.
2016. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén a kezeslábas alá adom a benti vékony nadrágot (ha felhúzáskor beletűröm a zokniba, akkor a nem cicanadrágok/harisnyák sem gyűrödnek fel). Általában egy méretből egy overáljuk volt/van, meg egy télikabát. Kb. 4 éves kortól meg már inkább sínadrág+télikabát volt nekünk a praktikusabb.
2016. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osszel belelt nadrag,vagy duplanadrag(nadrag es az ala pamut jogger,cicanadrag)harisnya+nadrag.Csak hoban adok ra overallt.Kislanyom van.Van bent a bolcsiszsakban valtonadrag,polo,hosszuujju,pelus,body,pulcsi,cicanadrag,szoknya es zokni.
2016. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!