Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Fogadó órára kell mennem, ott...

Fogadó órára kell mennem, ott mit szoktak csinálni?

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken kell mennem fogadó órára, ott miket szoktak kérdezni? Vagy mit kell csinálni? Először megyek, első gyerek. Most 2 éves, tehát bölcsibe jár. A nevelő nőt akihez megyek nem nagyon szeretem, de muszáj mennem. Tudtok tanácsot adni?
2017. márc. 26. 16:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ☺ez mond Szép és jó, de egy alig két éves gyerek, hogy fogja nekem el mesélni a napját? Lehet az kis fiam van kissé le maradva, de még nem igazán beszél 😦 úgy hogy az, hogy én még kérdezem a napját ki van lőve, és amúgy se ez volt a válasz a kérdésemre amit te olyan szépen le írtál. ..
2017. márc. 28. 06:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!