Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz fiúk mit szoktak...

A kamasz fiúk mit szoktak csinálni nyáriszünetben hétköznap délelőtt?

Figyelt kérdés
Mert voltam a városban biciklizni, és egyet se láttam, csak öregebb embereket és felnőtteket.
2014. jún. 20. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Alszanak. Délben kelnek enni, aztán játszanak egész délután, este meg vagy filmet néznek, vagy csöveznek a padon hajnalig és olcsó kutyult alkoholt nyomatnak, aztán megint délig alszanak. Ez az átlag.


De van a normálisabbja, aki nyári melót keresett, az épp a munkahelyén van és dolgozik.

2014. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Reggel itthon vagyok délig semmiképpen se teszem ki a lábam, néhány esetben alszok. Aztán jobbesetben délelőtt leszervezek valamit facen, du kimegyek haverok, vagy lányok, attól függ, mit hogy sikerül. Lemegyek szomszéd városba, van egy szabadidőpark, focipálya, kosárpálya, aztán valaki csak lesz és akkor ott focázunk, vagy kosár:D


De van hogy motorozok, van hogy kenus edzésem van... Van hogy elhívok valakit moziba:D


Na eltértem totál a kérdéstől, de délelőtt a délutánomat szervezem, vagy alszok. Este is sokáig pörög a face, vagy kint vagyok haverokkal, ezért szoktam sokáig aludni.

2014. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Miért pontoztál le, amikor a második első kézből mondja, amit én, csak még ki is fejtette?
2014. jún. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le, hanem pont a hasznos kézre mentem. Valakinek biztos nem tetszett valamiért.
2014. jún. 20. 12:25
 5/12 anonim válasza:
87%

Én alszok, recskázok, kajálok, és a gép előtt ülök.

18/F

2014. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
5# story of my life
2014. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 3


Pontosan ugyanazt írtam mint te csak több rizsával, és nézd meg már én vagyok lejjebb pontozva. (Bár mi nem iszunk olcsó piát:D)

2014. jún. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jaja, én is így szoktam, reggel sokáig alszok, 9-10 körül ébredek... aztán ha rossz idő van, akkor fetrengek az ágyban, tv, net, recskázás, délutánig teszek veszek, aztán kimegyek haverokkal késő estig éjfélig, éjjel egyig, utána általában kettőig fent vagyok és csak utána kelek... ha jó idő van, akkor annyival másabb, hogy ha felkelek, megyek ki a kertbe napozni, medencézni, meg ilyen, nem szeretek jó időben a házban punnyadni
2014. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Délig alszok, felkelés után elindítom a zenét, kajálok, játszok a macskámmal, majd miután összekarmolta a kezem, gitározok, rájövök, hogy összekarmolt kézzel nem kellemes gitározni, és még szarul is játszok. Filmet, vagy sorozatot nézek, ritkán játszok, majd lemegyek a barátaimmal egy padhoz, és nézem ahogy a többi társaság olcsó, kutyult alkoholt iszik, míg mi mosolyogva isszuk az összedobott pénzből vett whiskey-t, Absolut-ot, sört, vagy Jägert. Éjfél körül rájövünk, hogy hülyék voltunk, mégiscsak pancsolt szart kellett volna venni, mert kajásak vagyunk, és mindenki elitta/cigizte a pénzét. Egy ideig még ülünk mint a tejbetök, majd hazaballagunk.

Otthon kajálok, zenét hallgatok, filmet nézek hajnalig, örülök magamnak, hogy ma is sikerült koromhoz méltóan berúgni, elgondolkozok azon, milyen jó lenne melót keresni, aztán elhessegetem a gondolatot, és elhatározom, másnap inkább olcsó löttyöt veszek, aztán még félre is tudok tenni. Elfilozofálgatok a pad körül hallott bölcs gondolatokon, melyeket az arra kúszó egyetemisták, hajléktalanok, és intoxikált kortársaim osztottak meg társaságommal. Miután kiveséztem a "Segglyuk a jövő pinája" és a "Ki ne öntsd, mert felhúzlak a fára!" mögöttes tartalmát, kiélem minden írói hajlamom, amihez szükségem van minden nem létező, ezzel kapcsolatos tudásomra, majd lefekszek aludni, és délig alszok.


Tessék, leírtam egy átlagos napomat. Túlteljesítettem. Ebből is látszik, milyen szorgalmas a generációm.

2014. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

11 és dél között kelek fel.

Aztán kockulok.

Olvasok.

Kockulok.

Olvasok.

Összefutok haverokkal.

Olvasok.

Kockulok.

Kockulok.

Kockulok.

Chatelek.

Kockulok.

Megnézek vmi horrort.

Hajnali 1 és 3 között elmagyek aludni.

14/f

2014. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!