Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Milyen indokkal ajánlhatja az...

Milyen indokkal ajánlhatja az orvos a bölcsit?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam hogy a bölcsibe való felvételnél az egyedül nevelő szülők, sok gyerekesek illetve az orvosi javaslattal rendelkezőket veszik fel először.

De mi ez a javaslat?


2017. máj. 10. 21:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze nem csodát várok a bölcsitől :) de az ismerősök tapasztalatai miatt bíztam benne.

Kisvárosban lakunk. Itt egy állami bölcsi van és hatalmas a túljelentkezés.

Az biztos h csak a felvétele miatt nem fogom őt orvostól orvosig rángatni.

Csupán érdekeltek a tapasztalatok, meg persze h mi is ez az orvosi javaslst, mert ezelőtt nem is hallottam róla.

Beiratkozásnál meg semmit nem mondott a hölgy.

Kérdést sem lehetett feltenni neki. Mintha futószalagon mentek volna az emberek :)

2017. máj. 11. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok,n akit írta, hogy javasolta a szakértői bizottság a bölcsit. Nem kellett orvostól orvosig járni. Ez a lényege a bizottságnak, hogy egyszerre mindenki megvizsgálja. Reggel 8-ra mentünk. Először velünk beszélgettek, addig a fiunk szabadon játszhatott a szobában mellettünk 10 cm-re. Egy-egy szakember mindig figyelte, hogy mit csinál. Utána volt irányított játék, végül egy rövid orvosi vizsgálat. De pl amíg vártunk kint, akkor is többször elsétáltak mellettünk és figyelték, hogy mit csinálunk. 11-re már végeztünk és megvolt az eredmény. Ezt csak azért írom, hogy ne higgye senki, hogy egy ilyen vizsgálat valami hatalmas tortúra. Ha nem fogadtuk volna el a véleményt, akkor lehetett volna fellebbezni és újabb vizsgálat jött volna. De a vizsgálat után átbeszélték velünk, hogy mit tapasztaltak és mi lesz az írásos véleményben.
2017. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérj időpontot a vezetőtőtől és neki add elő, hogy miért lenne nektek fontos. Néha ennyi is sokat tud segíteni és a sok név közül kitűnsz, mert személyesen találkoztatok.
2017. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm mindenekinek a választ!

Megvárom a levelet, aztán cselekszünk, ha nem veszik fel. Mert tekefonálgattam a magán bölcsikbe, és hát vannak árak....

2017. máj. 12. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!