Orvos fogadása?

Figyelt kérdés

Milyen tapadztalataitok vannak saját orvos fogadásával kapcsolatban? Ti fogadtok/fogadtatok sajátot?

(Kecskemétiek: kit ajánlotok?)


2017. máj. 9. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó tapasztalatom volt a dokimmal, én örülök, hogy volt orvosom. Volt egy kis komplikáció, műtő foglalt volt, és így is profin (bár mások szerint horrorisztikusan) megoldotta a helyzetet.


Fiam most már 4 éves, azóta is hozzá járok (nő, és az ő fia meg 3 éves)

2017. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam sem dokit,sem szülésznőt. 3 hete szültem,semmilyen hátrány nem ért,a doki kb 10 percet volt bent,a gátmetszésnél és a varrásnál,ezért én nem fizetnék. A kórházban töltött napok alatt is mindig kedvesek voltak a dokik,nem foglalkoztak velem kevésbé. Azért fizetem a TB-ét,hogy el legyek látva.
2017. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én fogadtam, de megbántam. Legalábbis azt, hogy őt. Nagyon megszenvedtem a szülést, 2 napig vajudtam, könyörögtem neki, hogy csináljon valamit, majdnem hogy kiröhögött... Meg sem vizsgált! Majd az akkor műszakban lévő szülésznő átvitt az ügyeletes orvoshoz. Utána már be ért, de vihetett is gyorsan császárra a kicsi rossz szivhangja miatt, nem is fért ki, ráadásul a vérnyomásom is magas volt, amivel egyébként is bent feküdtem... Na meg kiszáradtam. Szerencsére nem lett bajunk, de soha ne fogom elfelejteni. Nagyot csalódtam.
2017. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom, nem előny, inkább hátrány.

Nem csak nálam, sok fogadott sz@.rik a betegére, ott sincs, elmegy aludni, a többi orvos pedig nem foglalkozik vele, mert minek, van orvosa.

2017. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Utolsó teljesen igazad van. Én is ezt tapasztaltam a bentlétem alatt.
2017. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogadtam, de megbántam. Sietett, mivel éjjel szültem, begyorsította a folyamatot, ami miatt kétszer annyit szenvedtem. Tájékoztatni nem tájékoztatott semmiről hoyg mit csinál, csak bökött-vágott-szűrt stb szó nélkül. A varráshoz nem adott érzéstelenítőt, szóltam hogy fáj, mindent érzek de csak legyintett. De bármit kérdeztem hogy mit ad/mi történik, arra se válaszolt vagy csak hümmögött. Azért választottam orvost, mert a családom ragaszkodott hozzá, hogy márpedig KELL, különben le se sz.rnak majd. Azért őt vlasztottam, mert bárkit megkérdeztem, mindenki ezt az orvost ajánlotta, hogy milyen jó szakember. (Egyébként tini koromban egyszer már voltam nála, akkor egy elég nagy hibát vétett, tehát nem mondanám jó szakembernek sem. De gondoltam ha 20 nő van az én véleményemmel szemben, akkor én vagyok a hülye nem ők... ) Fizettem neki, mert hát mégis csak fogadott volt, de nem szívesen. Most a másodikkal vagyok terhes, másik városban, félidőnél járok, de eddig még nem fogadtam orvost. Ha nem lesz probléma, nem is fogok fogadni.
2017. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!