Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiből elballagott gyerekek...

Bölcsiből elballagott gyerekek anyukái?

Figyelt kérdés

Bölcsis ballagásra is ugyanúgy visznek csokrot a rokonok, mint más ovis, iskolás ballagásra? A gyerekeknek viszonylag sok hozzátartozójuk megy?

(Nem lebecsülésként írom, de nem tudom, hogy egy bölcsis ballagásnak mekkorának kellene lennie)



2017. jún. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg a bolcsiben! Nalunk kertek hogy ne menjen minden apraja nagyja a csaladnak (max nagyszulok) hogy elferjen mindenki a tornateremben. Pici csokrot vittunk, de kertuk a nagyszulokrt hogy max egy kicsi lufit hozzanak.


Bolcsije valogatja, van ahol mehet barki es van ahol kerik hogy csak szulok mert kicsi a hely.

2017. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenütt saját szabály van erre. Nálunk megmondták, hogy csak a 2 szülő mehet (vagyis 2 hozzátartozó). Nem is fértünk volna többen, hisz a nagyobbik része a csoportszobában volt.

ja, és kérték, hogy ne legyen virág, ajándék, ezt oldjuk meg otthon.

2017. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont az ellentétje volt nálunk, kint a kertben tartották így mehetett az egész család.

Lufit kapott mindenki a közös pénzből.

Annyit kértek ne a többi gyerekek előtt legyen ajándékozás a családtól. De volt aki nem bírta ki és óriás lego készletett nyomott oda a gyereknek aki el sem bírta. Erre egy kisfiú elsírta magát ő miért nem kap semmit sem..

2017. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem a bölcsi még nem olyan nagy úgymond mérföldkő ezért egy kisebb Lego és szülő esetleg nagyszülő :)
2017. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én lányaim ugyan csak fél évet jártak, de ott annyi volt, hogy egy délután, amikor mentem értük, odaadták nekik a kis batyut, fotókat, puszi puszi. szerintem ennél többet nem is érdemes csinálni.
2017. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!