Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » GYED mellett szeretném bölcsőd...

GYED mellett szeretném bölcsődébe adni a fiamat hetente 1 napra ( levelező tagozatra járok ). Nem dolgozok mellette. Ilyen esetben milyen lehetőségeim vannak, hogy a GYED továbbra is járjon? Volt/van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyszülők messze élnek, a férjem sem tudja megoldani sokszor a munkahelyén azokra a napokra a kisfiunk felügyeletét, ezért gondoltunk a bölcsire.


Köszönöm a segítő szándékú válaszokat!


2018. ápr. 7. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos ha nem dolgozol nem jár a gyed bölcsi mellett, vissza kell mondani.
2018. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Első vagyok. Esetleg babysitter heti egy napra, valószínűleg mèg mindig jobban jársz mintha nem kapnád a gyedet. Vagy apukának átadod a gyedet.
2018. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Magánbölcsi
2018. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%

Hülyeség, első. Gyed mellett is lehet a gyerek bölcsibe.

Héti egy napra viszont nem fogják felvenni. Erre a maganbolcsi, vagy egy bébiszitter a megoldás

2018. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Sosem válaszolok privát üzenetre.

Van, igen, bölcsődében dolgozik a húgom. A szujlok 90%a gyeden vagy gyesen van es csak kevesen dolgoznak mellette

2018. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Kedves #5-ös!


Bocsánat, nem tudtam. Megkérdezhetem, hogy ez helyileg hol van, melyik bölcsőde?

2018. ápr. 7. 11:09
 7/23 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk nem veszik fel gyed alatt a munkanélküli szülő gyerekét.


Legyen az apa gyeden mellette dolgozhat te meg semmin és akkor felveszik

2018. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
12%

Nem írom le hol, mert csak egyetlen bölcsőd e van itt.

Teljesen mindegy, higy ki van gyeden, utolso. A bölcsőde nem függ a gyedtol. Előnyt élvez felvételnél ah a gyerek, ahol mindkét szülő dolgozik, vagy ahol nagyon alacsony a jövedelem, ha kevés a férőhely. De ahogy már írtam, egy napra nem veszik be a gyereket, érre ag állami bölcsőde nem megoldás. Ha ezt megemlíted a jekentkezesnel, máris elutasítanak. Ha nem említed és sokat hiányzik a gyereked, egyértelműen nem betegség miatt, akkor kiteszik. Keress bébiszittert, héti egy napra olcsóbb lesz, mint a bölcsőde

2018. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Budapest déli részei lennének aktuálisak nekünk. leginkább a XX. kerület. vagy magánbölcsőde... de az errefelé nem nagyon van, ahogy én tudom...
2018. ápr. 7. 11:37
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Mégegyszer; a te gyerekedet így nem veszik fel bölcsődébe, neked bébiszittert kell talalni
2018. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!