Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szülinapra/névnapra mit visztek?

Szülinapra/névnapra mit visztek?

Figyelt kérdés

Ide a cukrászdai tortát sem lehet bevinni, csak előrecsomagolt dolgokat. Dörmit meg kölesgolyót gondoltam, de jöhetnek még ötletek.

Illetve ha olyasmit viszek, ami db-ra van, abból annyit vigyek ahány gyerek, vagy 1-2dbot pluszba? Illik vinni a gondozóknak is? Nem vagyok zsugori, csak ha mondjuk nem szokás, nem akarom, hogy behízelgének tűnjön. Most kezdjük a bölcsit és mindjárt jön is a névnap.

Szülinapra többet szoktatok mint névnapra vagy kb ugyan az?


2018. ápr. 24. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Kisgyermeknevelő vagyok. A mi bölcsinkbe névnapra nem igazán szoktak csak szülinapra. A dörmit jó ötletnek tartom, kölesgolyó helyett pufit javasolnék vagy ropit. Tudom, hogy sok anyuka szívesen adja, mert egészséges, de pl. itt a gyerekek többsége nem eszi, mint ahogy az én 2 évesem se, pedig én is eleinte azt adtam nasinak. És igen, vihetsz 2-3 darabbal többet. Senki sem várja el, de jól esik, ha gondolnak az emberre.
2018. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) azt említette a dada példának, azért azt írtam :D majd megkérdem, névnapra is szokás-e
2018. ápr. 24. 13:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Névnapra csak valami kekszet vinnék. nápolyit, vaníliás karikát, puszedlit...

Tortából a csomagoltat sem engedik? (pl tescos)

Ha nem, akkor szülinapra a dörmi vagy tejszelet, hasonló jó lehet (akár abból tortát csinálni, vannak a neten hasonló alkotások). És igen, vinnék annyit, hogy a gondozóknak és a dadusnak is jusson. Ha nem szokás, úgysem fogják megenni.


Ami nagyon fontos, hogy kérdezd meg, van-e olyan gyerek, aki nem ehet ilyesmit. tejcukor, tejfehérje, glutén, stb... érzékenység, allergia.

És ha van, gondolj arra a gyerekre is, ha mással nem, egy kis szelet csokival, vagy pohár pudinggal, amit ő is megehet!

2018. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
áprilistól szeptemberig szülinapra jégkrém is jó lehet ;)
2018. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

vagy ilyesmi:

[link]

2018. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi. Mindenképp rákérdezek az érzékenységekre, ez nekem is eszembe jutott. Annyit mondtak, hogy 1-1 db valamit szoktak vinni, láttam én is így torta alakba összerakva több mindent, de túlzásba sem akarok esni

Ami hűtőbe való, azt tudják tárolni? pl. tejszelet.


semmilyen tortát nem lehet (meg mondjuk tescosat nem is vinnék)

2018. ápr. 24. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi tìzòrai időben ünnepeljük a szulinapokat, ezèrt nem kell sok, ès olyan dolog amit nem kell hűtőben tàrolni. Ők mèg nem esznek sok nasit ès nem is engedhetjük, mert 11.30- kor ebèd. Esetleg valami jò minősègű gyümölcslé a nasi mellè.
2018. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a gyümölcslé is jó ötlet, köszi :)
2018. ápr. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!