Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki NEM adta bölcsődébe a...

Aki NEM adta bölcsődébe a gyereket (pláne ha már nagyobb), az miért nem tette?

Figyelt kérdés
Az ellenkezőjéről több szó esik.
2018. jún. 20. 18:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

1.nem kell visszamennem dolgozni

2.jól elvagyunk itthon

2018. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Mert nekem jobb volt itthon lenni vele, mint dolgozni, neki pedig jobb volt itthon velem, mint idegenekkel bölcsiben.
2018. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem kell visszamennem dolgozni, csak majd ha 3- 3.5 éves lesz.


Jól elvagyunk, minden nap csinálunk valamit, megyünk,sokat vagyunk gyerekek között.

2018. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt rá szükség. Megoldottuk bölcsöde nélkül.
2018. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Anyagilag semmi nem indokolta, plussz mivel a terhesség miatt elveszítettem a munkámat nem is vàrtak vissza sehol.

A kisebb már most szeptemberben mehetne oviba, jövő februárban tölti csak a hármat, ő csak 2019 szeptemberében kezd majd. Ha megtehetem, hogy velük vagyok minek csapjam oda őket másoknak fél-majd teljes napokra? Nem azért szültem őket, örülök, hogy legalább még most együtt lehetünk

2018. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%

1) mert 2 évesen még semennyire nem igényelte a gyerektársaságot, menekült előlük (nem lett antiszoc, csak később érett meg a közösségre és ehhez nem kellett drasztikus eszközökhöz nyúlni),

2) mert a mozgásfejlődése izomtónus probléma miatt lassabb volt és emiatt heti 4 gyógytornára jártunk. Ezt a bölcsiben nem tudták volna biztosítani, munka után már nem lett volna rá idő, neki meg ereje nem lett volna.

3) mert anyagilag belefért a 3. év is.

4) az se volt utolsó szempont, hogy alighogy elkezdtem a gyedet, átszervezés volt a munkahelyen és a távozó főnököm maga se javasolta, hogy a káoszba visszamenjek, a kivárásra voksolt (de eddigre már eleve döntöttünk, hogy maradok).

2018. jún. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Mert home office-ban, kötetlen munkaidőben dolgozom, az apja 24/48-ban dolgozik, így remekül össze tudjuk hangolni a munkát a magánélettel, nincs szükség bölcsire. Mi pedig szeretünk a kislányunkkal lenni, nem éreztük tehernek, ő meg nem igazán igényelte volna még 2 évesen a gyerekeket. Jövő hónapban lesz 3 éves, szeptemberben óvodába természetesen megy már.
2018. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Mert jobb neki itthon velem,mint a bölcsiben. Nem is megyek vissza,majd ha iskolás lesz.
2018. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Ikrek jöttek először, tankötelessé válásig itthon lehet lenni velük. Közben jött kistesó, akkor még mindig ikres GYES-en voltam. Egy évet hárommal voltam otthon, utána egy évet csak a kicsivel, mert az ikrek közben ovisok lettek.

Utána még mindig lett volna egy évem otthon, de emberhiány volt a pályámon, s visszahívtak.

2018. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

Mert anyagilag belefért hogy itthon maradjak 3 évig.

Mert szerettem volna vele lenni amikor megtanul járni, beszélni, enni, bilizni.

És imádtam minden percét, rengeteg programot csináltunk.

Mióta oviba jár sokkal kevesebb időt tudunk együtt lenni

2018. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!