Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Nektek mivel kellett készülni...

Nektek mivel kellett készülni a bölcsőde kezdésre?

Figyelt kérdés
Most hívtak fel, hogy mégis lenne hely, és be tudom íratni, de nem számítottam rá, és azt sem tudom hová kapjak. Miket kell pl beszerezni? Biztos elmondják majd ott is, de jó lenne mielőbb felkészülnöm.
2018. aug. 29. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Két teljes váltás benti ruha, kinti ruha, váltócipo, pelenka, popsitorlo. Ágyneműt, huzatot és törölközőt nálunk a bölcsi biztosított. Nekünk más nem kellett
2018. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kellett lepedő, ágynemű és rá huzat. Anyag pelenka, hogy pelenkázáskor alá rakják, pelenka-popsitörlő-krém, kis törölköző kézmosáshoz, benticipő. Tőlünk kértek még havonta egy csomag szalvétát, egy csomag zsepit.

Kedvenceket (kedvenc takaró alváshoz, rongyi ilyesmi) lehetett vinni, cumit is és akinek szüksége volt cumisüveget is. Váltóruha kell még, több is, mert ugye van, hogy egy nap többször is nagyon kikenik magukat.

2018. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!