Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Visztek a bölcsibe, oviba...

Visztek a bölcsibe, oviba ajándékot csak úgy, alkalom nélkül? Csak mert megtetszik valami?

Figyelt kérdés

Láttam egy újsághoz, amit amúgy szoktam venni ajándék sok vízi lufit, és gondoltam, beviszem, mert ott a gyerekeknek tudom, hogy elhasználnák, mi otthon tuti nem. Meg van ott egy nagy akvárium, szívesen adnék a halaknak tápot ajándékba. Vagy bármi ilyesmi, értitek.


Ez kellemetlenkedés, mintha elégedetlen lennék velük vagy inkább rendben van?



2018. júl. 18. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerinten inkább nyalizás
2018. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy érted, nem értenék, hogy azért vinnénk nekik, mert szeretnénk, hanem félreértenék, hogy be akarunk vágódni? Nálatok tehát már volt ilyen eset?
2018. júl. 18. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább pelust, törlőkendőt, pelenkázóalátétet vinnék be. :)

Nálunk a bölcsiben rendszerint kellene, de nincs. (Van akinek épp elfogy vagy valami)


Oviba pedig ruhát, fogkefét, fogkrémet.

Esetleg rágcsát, gyümölcsöt.

2018. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Az ötlet jó, de ezeket pont nem vinnék. Nem vagyok egy nagy halas, de gondolom olyan mint a kutyakaja, ha az enyém X kaját eszik, akkor nem feltétlenül kell a másfajta.


Na meg vízi lufi... tényleg megengedik az oviban a gyerekeknek, hogy ilyennel játszanak? Oké, óvónő sem vagyok, de nem biztos, hogy szeretnék azon görcsölni, hogy hányan fogják a másikat pofán dobni egy ilyennel. :)


Inkább olyat vigyél amiről biztosan tudod, hogy hasznát veszik, mint amiket az előző is írt.

2018. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a bölcsibe vittem szilikon hajgumit például,mert mindig csodás hajkölteményekkel küldik haza a lányokat,erre szükség van.Sokszor kapnak csillámtetkót vagy sima lemoshatót,ezeket a gondozónők a saját pénzükből állják,így mi szülők is szoktunk vinni ilyesmiket. Valamint ebéd után kapnak nasit,ez gyümölcs vagy valami száraz rágcsa,azt is szoktunk bevinni.
2018. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez nem gáz, bár az oviban nem biztos, hogy örülnek a vizibombáknak :o bár nálunk volt olyan nap nyári napköziben, amikor direkt szóltak, hogy vizipisztolyos napot terveznek az udvaron :D

A haltáp nem hiszem, hogy ajándék, az filléres dolog, minimálisat fogyasztanak, és lehet, hogy speciálisan csak adott félét, szóval azt nem vinnék. Ellenben volt, hogy vittem papírt, színes ceruzát, krétát, otthon főzött színes gyurmát -ez mind fogyóeszköz, örülnek neki.

2018. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, vízi lufiznak, írtam is, hogy "tudom, hogy elhasználnák", azért, mert szokták.:)


A pelenkaméret is nagyon különböző,de a törlőkendő jó ötlet! A hal meg tényleg lehet kényes, a mi macskánk is speckó kaját eszik, nem gondoltam, hogy a halaknak is lehet ilyen problémája bármivel.


A hajgumik alapján még a kacsakajára gondoltam (az ilyen állatkereskedésesre), mert szoktak azokat is etetni és mindig rendes kacsaeledellel.


Köszönöm a tippeket.:)

2018. júl. 18. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
98%

Én szoktam, mindig olyan valamit, ami jó áron van és úgy gondolom szívesen játszana vele a gyerekem, de gyerektársaság nélkül nem tudom neki biztosítani a szórakozást. Na meg persze olyasmit, ami nem nagyon melós az óvónéniknek.


Így pl okosgyurma, slime, mágneses horgászkészlet, ideiglenes tetoválás és egy buborékfújó gép volt eddig a listán, mind egykétezres tétel.


Lehetne bevinni még vasalható gyöngyöt mondjuk, de a vasaló macerás, szóval minél egyszerűbb óvónőbarátabb dolognak örülnek.


Kicsit sem akarok nyalizni, csak jót akarok a gyerekemnek. Na meg az sem utolsó szempont, hogy nekem is jobb, ha a programok miatt szívesebben megy be és nem kell harcolnom egy síró gyerekkel, mert így tudom neki mondani, hogy lehet, ma horgászni fogtok, nem csak rajzolni és festeni vagy rohangálni az udvaron.


Természetesen itthon is sokat foglalkozom vele, de a legtöbb dolog kettesben nem annyira szórakoztató számára.

2018. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!