Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szegeden melyik bölcsődét...

Szegeden melyik bölcsődét ajánlanád?

Figyelt kérdés
Jól tudom hogy a jelentkezési lapra 3 helyet kell megjelölni? Szegeden melyek a jobb bölcsödék?
2019. máj. 18. 06:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*bölcsödét
2019. máj. 18. 06:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Az Agyagos utcait nagyon dicsérik.

A fiam 10 éve a Rókusi körútiba járt, én azzal is meg voltam elégedve, ő is szeretett oda járni.

Lányom a Csillag téribe jár (mert itt volt megüresedés) nekem annyira nem jött be...én kevésnek találom a velük való foglalkozást, a lányom pedig igényelné...

2019. máj. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom, hogy a Siha kozibe ne irasd. :( De amugy korzetek vannak itt is szerintem. Szoval elso korben nezd meg, hova tartoztok.
2019. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :) Szőreghez tartozunk,de itt olyan kevés a férőhely hogy azt mondták jelöljünk meg hármat hogy felvegyék valahova. Nem is tudtam hogy hármat kell,így igazából nem is nézelődtem hogy melyik lenne jó nekünk,és a beiratkozás meg két hét múlva lesz 😕
2019. máj. 18. 07:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely kozelebe is nezzetek. Oda is nagy az esely.
2019. máj. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez eszembe se jutott!
2019. máj. 18. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!