Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék

A kérdés

Szegeden melyik bölcsődét ajánlanád?

Jól tudom hogy a jelentkezési lapra 3 helyet kell megjelölni? Szegeden melyek a jobb bölcsödék?

máj. 18. 06:34  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*bölcsödét

# 1/6Időpont máj. 18. 06:35 Privát üzenet

Szia. Az Agyagos utcait nagyon dicsérik.

A fiam 10 éve a Rókusi körútiba járt, én azzal is meg voltam elégedve, ő is szeretett oda járni.

Lányom a Csillag téribe jár (mert itt volt megüresedés) nekem annyira nem jött be...én kevésnek találom a velük való foglalkozást, a lányom pedig igényelné...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 18. 07:22 Privát üzenet
Azt tudom, hogy a Siha kozibe ne irasd. :( De amugy korzetek vannak itt is szerintem. Szoval elso korben nezd meg, hova tartoztok.

# 3/6Időpont máj. 18. 07:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! :) Szőreghez tartozunk,de itt olyan kevés a férőhely hogy azt mondták jelöljünk meg hármat hogy felvegyék valahova. Nem is tudtam hogy hármat kell,így igazából nem is nézelődtem hogy melyik lenne jó nekünk,és a beiratkozás meg két hét múlva lesz 😕

# 4/6Időpont máj. 18. 07:49 Privát üzenet
A munkahely kozelebe is nezzetek. Oda is nagy az esely.

# 5/6Időpont máj. 18. 11:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm,ez eszembe se jutott!

# 6/6Időpont máj. 18. 13:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit kell "tudnia" egy gyermeknek, aki 2 évesen kezdi a bölcsődét?
Csepeliek melyik bölcsődét ajánlanátok?
Valaki tud egy jó magán bölcsődét Zuglóban?
Tudtok olyan bölcsödét Egerben, ahol nem kérnek munkaviszonyról szóló igazolást?
Valaki ismeri a Bp.10. ker. Apró Csodák Bölcsődét?
Nyíregyházi Aprajafalva vagy Hetszínvirág bölcsődét ajánljátok? Kinek melyikrol van véleménye?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Bölcsődék rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!