Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » November 6. án született meg...

November 6. án született meg a kislányom és beadtam a kérvényt csp. Gyes?

Figyelt kérdés
Meg kapom a Novemberi hónapra is vagy csak Decembertől?
2019. dec. 3. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Decemberben kapod meg, a nov 6tól nov30ig tartó időszakra, tehát egy kicsit kevesebbet, mint az egész havit.
2019. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És a December hónapi pedig januárban?
2019. dec. 3. 10:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt most a Karácsony miatt elutalják még az Ünnep előtt, tehát dec 20 körül kapod most kivételesen a december havit. De alapvetően mindig utólag kapjuk, tehát januárban most nem utalnak majd, mert azt decemberben megkapod. Utána majd február elején kapod a januárit.. ugye érthetően írtam?
2019. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Novemberi hónapra sem kaptam semmit
2019. dec. 3. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem ma utalták. Kaptál határozatot már?
2019. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Benne van a határozatban, hogy utólag fizetik a CSPt (feltételezem a gyest is, csak azt én nem kapok). Magyarul novemberre decemberben kapsz. A decemberre szólót kivételesen karácsony előtt utalják, januárban semmi, a januári meg februárban jön majd.


Nem tudom, mikor kaptál határozatot, én tegnap, és nem kaptam még ma CSPt (ma volt amúgy utalás, postán pár nappal később jön).

2019. dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csp nincs tört havi. Ha novemberben született akkor novemberre kapod a teljes összeget (utalás december 3, azaz ma)

Decemberre január elején kapnad, de ehelyett már december végén fizetik. Januárig február elején és így tovább.


Augusztusit és a decemberit szoktak picit előbb küldeni politikai okokból, de amúgy semmi értelme.

2019. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!