Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Mennyi pénzt kapok így vissza...

Mennyi pénzt kapok így vissza kiszámolná valaki?

Figyelt kérdés
2021. március 1-től november 24-ig volt 8 órás bejelentett munkaviszonyom minimàlbérrel, ami nettó 111.321 Ft pontosan. Előtte munkanélküli voltam, munkanélkülit nem kaptam, csak azt a 22 ezer valamennyi aktív korúak ellátását meg a munka megszűnése után se kaptam semmit mert nincs meg az 1 évem. Én kapom (anya) a családi pótlékot bankszàmlàra, év közben nem kértük az adókedvezményt, hanem egy összegben szoktuk kérni az adóbevallàsnál, ami 120 ezer, egy gyerekünk van. Egy pontos összegre lennék kíváncsi, ha valaki ért hozzá és kiszàmolnà, köszönöm. Legkésőbb 14-én lesz a számlán ha jól tudom?

#Gyermek, visszatérítés,
2022. febr. 8. 10:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bemàsoltam.
2022. febr. 8. 11:22
 12/13 anonim ***** válasza:
Aktív korúak ellátásánál már 10 éve is 25e volt az 1 főre eső jövedelem határ, nem is értem, hogy tavaly hogyan kaphattad. 3-an vagytok és ha a párod minimálbért is keresett, az is jóval a határ felett volt.
2022. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mert nem volt bejelentve így kaptuk
2022. febr. 8. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!