Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Családi pótlék mikortól jár?...

Családi pótlék mikortól jár? Mely hónaptól kezdődően, ha a baba augusztusban fog születni?

Figyelt kérdés
Mindenhol annyit írnak, hogy a baba születésétől kezdődően jár, de nem azt írják, hogy attól a hónaptól kezdődően, mely hónapban született a baba. Az igénylőlapon pedig hónapot kell megadni. Lehet a kezdő hónap tehát augusztus?
2023. aug. 2. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. aug. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, augusztustól
2023. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2023. aug. 2. 20:26
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nincs pénzetek? akkor minek a gyerek?
2023. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 - Nem tudom miből sikerült levonni ezt a konklúziót :) viszont bàrmennyire is nem tetszik, a hozzád hasonló, megkeseredett, bánatos embereknek, ami jár, az bizony nekem is jár. Nem csak a megélhetésből gyermeket vállalóknak, hanem nekem is, aki bizony elég sok évet dolgoztam korábban és most kiveszem, ami jár. A kérdés arra vonatkozott, hogy mikortól jár, azaz van-e tört hónap stb.
2023. aug. 24. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!