Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Jött ma már valakinek családi...

Jött ma már valakinek családi pótlék?

Figyelt kérdés
Mielőtt megköveznétek,nem reszketek érte,csak bankot váltottam,és nem tudom,hogy jó helyre jön-e az utalás már.Mák-nál nem tudta biztosra mondani a hölgy,hogy az új számlára érkezik-e már,a régi viszont megszűnt.Ha nem jó helyre érkezik, akkor mi fog történni?
2023. aug. 25. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már megjött.

Melyik banknál vagy?

Szóltál időben, hogy változik a számlaszám?

2023. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Igen ma utaltak Baranya megyében bankszámlára.
2023. aug. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jött.

En kb 2 éve jártam úgy, hogy bankot váltpttam. Jeleztem a máknak. Megis a regire utaltak, amit megszüntettem már. Hivtam őket, nem jött utalásom, akkor mondták, hogy még a régire ment. Nem tudják ilyenkor mit kell csinálni 🤦‍♀️

Végül nekem úgy oldódott meg, hogy kövi hó elején a postás hozott a régi banktól egy bankkivonatot. Jogosulatlan számlahasználat címszóval.

Bekellett ballagnom a bankba, és ott kp-ben kifizették.

Még a kövi hónapban sem sikerült a máknak áttírni, így a 2.utalás is még a régire ment 🤦‍♀️

2023. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekünk már a postás hozta tegnap, utalás elvileg még előbb van.
2023. aug. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jajj 3-as,ez nem hangzik jól.Igen szóltam,direkt hó elején váltottam,4-én megkaptam a fizut,és aznap intéztem is mindent.Az lesz a jó,ha a fizetést se lesznek képesek átírni,és akkor pénz nélkül maradok egy darabig😅.Nekem nem jött még semmi,lehet,hogy akkor itt is kalamajka lesz.Na mindegy, legalább még így van időm a munkahelyen szólni mégegyszer,hogy tutira jó helyre utaljanak.Unicreditre váltottam amúgy, Raiffeisen-röl,de az mindegy,mert az megszűnt az a számlaszám,úgyhogy onnan tuti nem jön már semmi.
2023. aug. 25. 09:09
 6/21 anonim ***** válasza:
Ma reggel 7:06-kor utalták.
2023. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
4-es ilyenkor nincs előbb az utalás.Mindig a postáspk kapják előbb az előrehozottat,hogy tuti mindenki időbe megkapja.
2023. aug. 25. 09:10
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os, akkor úgy tűnik,hogy megszívtam😅 Hát nem is én lennék!🤣🤣Nekem is legkésőbb 8-kor számlán volt az előző banknál már, azért kérdeztem.Na mindegy,ha nem jön ma, akkor hétfőn megyek,és intézek valamit.
2023. aug. 25. 09:13
 9/21 anonim ***** válasza:

Az Unicreditesek még nem kapták meg, több

helyről hallottam. Én OTP, megkaptam éjjel 2:58-kor

2023. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Unicredit éjjel karbantartott, még lassú a rendszerük. Nekem céges számlám van ott, nem csp-t várok, de az utalásom sem megy el.
2023. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!