Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Ha nem lesz bejelentett...

Ha nem lesz bejelentett lakcímem akkor a családit és a gyedet is megvonják tőlem?

Figyelt kérdés

Már van egy 14 hónapos kislányom, és januárra várjuk a kistesót. Úgy néz ki, hogy még ebben az évben elveszik a bejelentett lakcímem.

Azt kiemelném, hogy nincs senkim senki nem tudna bejelenteni sehova, állami gondozott voltam!!!


2013. szept. 27. 15:33
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én is kiadom a házamat egy két gyerekesnek és bejelentettem őket. Nem igaz, hogy nem lehet olyan albérletet találni ahol nem jelentenek be, bár én nem adnám ki olyannak akitől rezsitartozás miatt veszik el az önkormányzatit. Így gyakorlatilag hajléktalan vagy, lehet hogy nem is engedik hazavinni majd a picit ha megszületett.
2013. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!