Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan kérsésem lenne, hogy ez...

Olyan kérsésem lenne, hogy ez a második hónap bejelentett munkám és megtudtam, hogy terhes vagyok. Hány hónap bejelentett kell a táppénzhez?

Figyelt kérdés
Hallottam olyasmit hogy 6hónap elég...?
2013. szept. 18. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyi táppénzre vagy jogosult, amennyi munkaviszonnyal rendelkezel.

3 hónapot kellene dolgozni, hogy utána szülésig táppénzen lehess

2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dolgozni szeretnék még párhónapig.

De nem szeretném elmondani még vagy 1hónapig a munka helyemen.

2013. szept. 18. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint probaidos vagy meg. En megvarnam a probaido lejartat es meg egy piciket. Lehet h nem oszinte, de szerinted a munkaltato az lenne veled, ha kiderulne h most terhes vagy? nem hiszem. Nezd a sajat magad erdeket meg a babaet. A ceg elete majd megy tovabb...miattuk ne fajjon a fejed.
2013. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

12. hét után köteles vagy bejelenteni. Ha elhallgatod amiatt elküldhetnek.

Viszont ha nem próbaidős vagy és bejelenthet nem küldhet el.

2013. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgyvan ahogy az előttem szolo mondta.Plusz még annyit hozzátennék hogy a táppénz elég kevés igy ha nincs panaszod és birod a munkát inkább dolgozz.Elég rossznéven veszik a munkáltatók ha rögtön elmegy az ember táppénzre. És a táppénz nem szabadság igy nem mászkálhacc a városba egész nap mert rádkülduk a felülvizsgálot. Az meg gáz ha épp nem vagy otthon
2013. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!