Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Holnapi még hányan fogják...

Holnapi még hányan fogják kiírni és megkérdezni h lesz-e utalás?

Figyelt kérdés
Nektek nem fárasztó már h egész héten ez megy?? Nem azért de ha visszaolvasnának simán értesülhetnének, sőt az államkincstár oldalan ki is írták h hamarabb lesz. Már az is tud róla aki nem kap családit.

2013. okt. 30. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Majd holnap percenként

Kinek jött meg meg Budapest x kerületében a családi?

Ki kapta meg Debrecenbe a családi?

Ki kapta meg Sopronba a családi? stb

2013. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igaz bocsi...elfelejtettem...és majd utana jön az h mi már megkaptuk...meg h jelentem számlán van ettől a banktól....nem nézek le senkit h kell ez a pénz én aláírom h így van, de könyörgöm ez már szánalmas...
2013. okt. 30. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem kérdező egy kicsit gondolkodjál el. Ez az oldal nem azért van, hogy az unatkozó, kapcsolatok, család, barátok nélküli, netezésbe menekülő embereket szórakoztassák, hanem hogy azért, hogy aki akarja, megkérdezzen amit akar, ha úgy látják jónak egy nap akár ezerszer. És őszintén sajnálom, hogy neked az szánalmas, hogy valaki kérdez valamit, még ha nem feltétlenül okos dolog is az.
2013. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha erdekl vmi akkor kicsit olvasson vissza nem nehez... de mikor mar csak ez folyik itt h mikor lesz csp utalas most azert mar kisse unalmas....ez csak lustasag kerdese h utana nez vagy sem....
2013. okt. 30. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem ertem, mire valo ez a kerdes. Sokkal foloslegesebb, mint az utalasokrol valok. Tipikus kossunk bele masokba, beszeljuk ki oket.

Hozzateszem, en nem rakok ki ilyen jellegu kerdeseket.

Ennyi bajod legyen es soha ne szorulj ra annyira, mint egyes csaladok, akik ho vegen mar varjak a penzt. Ennyi problemad legyen, de tenyleg.

2013. okt. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha visszanézel, ebből a kérdésből is van már vagy 5. Te nem unod?
2013. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Engem nem untat, mert nem itt lógok egész nap, és csak néhány kérdést olvasok el egy nap, azon kívül mindenki azt kérdez, amit akar. :) Ha 5 percenként teszik fel ugyanazt a kérdést, akkor sincs semmi. Millió dolognak utána lehetne nézni, mégsem teszik, hanem itt kérdeznek... De engem ez sem zavar...
2013. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!