Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvégeztem a kombinált tesztet...

Elvégeztem a kombinált tesztet, de elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen formában és mikor kapom meg az eredményt. Valaki elmondaná, hogy Szegeden végzett tesztet mikor és milyen formában kaphatom meg? Egy hete, hogy vettek vért.

Figyelt kérdés
12UH vizsgálat után javasolták, hogy végezzem el a kombinált vagy az integrált tesztet, mivel a nucha szűrés alapján 2,7 mm volt a nyaki redő.
2013. okt. 24. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem, hogy a kiértékelés után kapsz egy sms-t egy kóddal. Felmész a megadott honlapra (az is benne lesz az smsben). Beütöd a kódodat és már látod is a leletet.
2013. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!